Aktualności

Jak zbudować niezawodną sieć domową z pomocą Ruijie Networks
15 wyświetlenia

Szybkie i niezawodne połączenie internetowe powinno być podstawowym wyposażeniem naszych domów oraz mieszkań. Stabilny internet domowy jest niezbędnym fundamentem, który umożliwia nam pracę zdalną, strumieniowanie treści i komunikację online. Wszelkie zakłócenia w połączeniu mogą prowadzić do frustracji i opóźnień. Tutaj wkracza rola solidnego sprzętu sieciowego i odpowiednie dobieranie urządzeń, które jest kluczowe dla zapewnienia stabilności, wydajności i bezpieczeństwa naszego połączenia.

Chmura Ruijie Networks - Zastosowanie
64 wyświetlenia

W dzisiejszym dynamicznym i zglobalizowanym środowisku biznesowym niezawodna i wydajna infrastruktura sieciowa stanowi kluczową podstawę funkcjonowania organizacji. Wśród licznych producentów urządzeń sieciowych, Ruijie, przodujący chiński dostawca technologii sieciowych, wyróżnia się innowacyjnym podejściem i kompleksowymi rozwiązaniami. Jednym z najnowszych osiągnięć jest platforma Ruijie Cloud, która zdobywa uznanie na arenie międzynarodowej dzięki swojej elastyczności, niezawodności i zaawansowanym funkcjom.

Przełomowe Osiągnięcia i Zastosowania Firmy Ruijie: Innowacje Kształtujące Przyszłość
84 wyświetlenia

W dobie dynamicznego rozwoju technologicznego żadna branża nie może pozostać obojętna na nowoczesne rozwiązania IT i sieciowe innowacje. To prawda, która szczególnie dotyczy właścicieli kompleksów turystycznych, hoteli, agroturystyki oraz dyrektorów szpitali i klinik, a także uniwersytetów. Dlaczego? Ponieważ rosnące oczekiwania gości i pacjentów wymagają coraz bardziej zaawansowanych technologii, by zapewnić im nie tylko komfort, ale także bezpieczeństwo i dostęp do niezawodnego internetu. W odpowiedzi na te potrzeby firma Ruijie kształtuje przyszłość, dostarczając przełomowe rozwiązania IT.

Doskonałość Technologiczna - Ruijie jako Pionier Sieciowych Innowacji
74 wyświetlenia

Kiedy słyszymy o chińskich markach technologicznych, nasze myśli najczęściej biegną w stronę popularnych gigantów smartfonów lub elektroniki użytkowej. Lecz istnieje marka, która w cieniu tych nazw, od lat zdobywa serca specjalistów i entuzjastów technologii sieciowej. Marka ta to Ruijie Networks.

Monitoring w każdym miejscu – AlarmTower
94 wyświetlenia

Współcześnie zagadnienia związane z bezpieczeństwem przyjęły rangę jednego z najważniejszych aspektów naszego życia. W kontekście tego dążenia do ochrony zarówno mienia, jak i życia ludzkiego, kluczowym narzędziem staje się monitoring wizyjny.

Jak inteligentne rozwiązania Scylla AI usprawniają prowadzenie monitoringu
72 wyświetlenia

Obecnie monitoring to kluczowy element infrastruktury miast, budynków publicznych oraz w naszych domów. Dla małych instalacji wystarczy zapis zdarzeń na dysku w rejestratorze z podstawową analizą obrazu (taką jak detekcja ruchu, przekroczenie linii, czy wtargnięcie). Nie potrzebujemy ciągłego nadzoru, lecz powiadomienie o alarmowej sytuacji i możliwość podglądu na żywo, by odpowiednio zareagować.

Scylla AI: Przyszłość monitoringu bezpieczeństwa- innowacyjne rozwiązania z wykorzystaniem sztucznej inteligencji
139 wyświetlenia

Technologia stale przenika do coraz to nowych obszarów naszego życia, dlatego bezpieczeństwo staje się istotnym elementem, o którym należy pamiętać, niezależnie czy jesteśmy indywidualnym użytkownikiem, czy wielką korporacją.

Zabezpieczenia w branży prawniczej - zaawansowane funkcje UTM
155 wyświetlenia

W dzisiejszym dynamicznym i technologicznie zaawansowanym świecie, branża prawnicza musi stawić czoła liczniejszym i bardziej zaawansowanym zagrożeniom w obszarze bezpieczeństwa danych i poufności informacji. Takie firmy przechowują ogromne ilości wrażliwych danych klientów, od poufnych dokumentów prawnych po finansowe i osobowe. W związku z tym, coraz większą rolę odgrywają zaawansowane funkcje UTM, które stanowią integralną część kompleksowego systemu zabezpieczeń.

Wszechstronna ochrona sieciowa: FortiGate - Twoja tarcza przed zagrożeniami internetowymi
105 wyświetlenia

W dzisiejszym dynamicznym i coraz bardziej skomplikowanym środowisku cyfrowym, bezpieczeństwo sieciowe stanowi kluczowy element dla firm w każdej branży. Zagrożenia związane z cyberprzestępczością, atakami hakerskimi i utratą danych są stale obecne, a ich wpływ na działalność firmy może być katastrofalny.

Skuteczna ochrona sieci, dzięki zintegrowanemu rozwiązaniu UTM - Fortinet
159 wyświetlenia

W dzisiejszej erze cyfrowej, technologia pełni coraz ważniejszą rolę w działalności firm. Wraz z rosnącym poziomem zaawansowania zagrożeń cybernetycznych, ochrona sieci przed atakami staje się nieodzownym elementem sukcesu biznesowego. W tym kontekście, warto zwrócić uwagę na firmę Fortinet – czołowego dostawcę rozwiązań bezpieczeństwa sieciowego.

Rejestrator IQ  w monitoringu - nowa jakość i skuteczność
209 wyświetlenia

Rejestratory z serii IQ, zwany również jako Intelligent Video Recorder, to zaawansowane urządzenia, które wnoszą nową jakość do dziedziny monitoringu IP. Dzięki technologii VCA (Video Content Analytics) oraz innowacyjnym funkcjom inteligentnym, rejestratory z serii IQ zapewniają nie tylko nagrywanie obrazu z kamer IP, ale również umożliwiają wykorzystanie zaawansowanych analiz wizyjnych i przetwarzania obrazu.

Uniview i ATTE: Kluczowe rozwiązania dla farm fotowoltaicznych
196 wyświetlenia

Wraz z dynamicznym rozwojem sektora farm fotowoltaicznych, istotną rolę odgrywa instalacja systemów monitoringu i zasilania buforowego. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na kompleksowe zabezpieczenie i optymalną wydajność, firmy Uniview i ATTE oferują innowacyjne rozwiązania, które idealnie uzupełniają się nawzajem.