Aktualności

Jakie kamery do monitoringu wybrać? - Przegląd najpopularniejszych modeli od Uniview
45 wyświetlenia

Uniview to liderzy w branży monitoringu CCTV. W ich ofercie znajdziemy takie sprzęty jak kamery IP, rejestratory, monitory, urządzenia kodujące i dekodujące, rozwiązania magazynujące oraz oprogramowania kliencie. W ich portfolio występują trzy serie kamer – Easy, Prime oraz Pro.

Czerwcowe promocje Uniview
68 wyświetlenia

Przygotowaliśmy dla was coś specjalnego na koniec miesiąca producenta Uniview! Mamy 3 promocje, które trwają od dzisiaj tj. 28.06.2022 r. do 30.06.2022 r. do godziny 23:59.

Kolorowy obraz w nocy dzięki technologii Uniview
48 wyświetlenia

W systemach wideomonitoringu informacje związane z kolorami mają kluczowe znaczenie dla identyfikacji szczegółów zdarzeń, zwłaszcza w nocy. Ale w słabym świetle ludzie, pojazdy mogą łatwo ukryć się w tle, co utrudnia rozróżnienie ważnych elementów

W dążeniu do przewagi technologicznej - Uniview
62 wyświetlenia

Uniview jest pionierem i liderem nadzoru wideo IP w Chinach. W 2018 r. firma posiadała 4. co do wielkości udział w rynku światowym. Dzięki 16 lat nieograniczonej eksploracji, Uniview ewoluuje od nadzoru wideo do AIOT.

Dzień otwarty CSB!
271 wyświetlenia

Zapraszamy na Dzień Otwarty w CSB! 9 czerwca wpadnijcie na Okulickiego 18 i spędźcie z nami dzień. Będziemy czekać na Was w godzinach 9-17 na placu przed naszą firmą. Dzień Otwarty CSB to niepowtarzalna okazja, aby spotkać się z całą naszą ekipą, porozmawiać z ekspertami z branży, poznać nowych, inspirujących ludzi, a także zapoznać się z naszymi produktami.

Bramy Zyxel - do czego służą i dla kogo są?
189 wyświetlenia

Zapory Sieciowe, inaczej nazywane UTM (unified threat management) pełnią różne funkcje w sieci. Jedni wykorzystują je do zabezpieczenia sieci wewnętrzenej przed atakami, kolejni korzystają tylko dla pełnoprawnego VPN.

Zyxel przedstawia nowy punkt dostępowy WiFi 6
37 wyświetlenia

Zyxel wprowadził do sprzedaży nowy produkt punktu dostępowego, który jest doskonałą propozycją dla małych i średnich firm i domowych biur, zwłaszcza tych, które chcą przejść na Wi-Fi 6.

Wywiad z Yealink
96 wyświetlenia

Na zakończenie serii artykułów o firmie Yealink, mamy dla Was bardzo interesujący wywiad. Znajdziecie w nim informacje o tym jak powstali, jakimi wartościami się kierują w relacjach z Klientami i Partnerami Biznesowymi, jakie są ich unikatowe cechy oraz czym zaskoczą nas w przyszłości.

Yealink - Room Cast
105 wyświetlenia

Ostatnio rozmawialiśmy o nowościach serwowanych przez firmę Yealink. Dzisiaj chcielibyśmy się pochylić nad nowoczesnym systemem prezentacji RoomCast. Jako bezprzewodowy system prezentacji na poziomie korporacyjnym, Yealink RoomCast umożliwia uczestnikom jednoczesne przesyłanie ich ekranów do telewizora za pomocą Yealink Wireless Presentation Pod, Miracast, AirPlay i Google Cast oraz korzystanie z interaktywnych funkcji współpracy.

Jabra Speak - porównanie
100 wyświetlenia

Zestaw głośnomówiący z serii Jabra Speak zapewni krystalicznie czystą komunikację podczas spotkań i rozmów z klientami. Idealnie sprawdzi się w sali konferencyjnej lub jako urządzenie przenośne, które zabierzesz ze sobą w podróż. Seria Jabra Speak oferuje mnóstwo różnych funkcji i ułatwia prowadzenie rozmów konferencyjnych dzięki intuicyjnym interfejsom, wielu opcjom łączności takim jak Bluetooth® i znakomitej jakości dźwięku.

Wygraj słuchawki Yealink!
82 wyświetlenia

Miesiąc Jabry i Yealinka trwa w najlepsze! Przygotowaliśmy dla Was kolejny konkurs, w którym możecie wygrać słuchawki biznesowe od Yealinka.

Życzenia Wielkanocne
71 wyświetlenia

Drodzy Klienci, Partnerzy, Przyjaciele, z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzymy Wam samych dobrych i słonecznych chwil, odpoczynku w rodzinnym gronie, pomyślności zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym, wiele radości i zdrowia oraz smacznego jajka. Wesołych Świąt! Zespół CSB