Aktualności

Integracja z wideodomofonami IP - RopamNeo
25 wyświetlenia

RopamNeo jest to aplikacja mobilna dedykowana do central NeoGSM-IP-64 i NeoGSM-IP. Dzięki aplikacji z łatwością możemy zarządzać systemem alarmowym i automatyką domową z dowolnego miejsca na ziemi. Połączenie między aplikacją a centralą realizowane jest poprzez Wifi lub GPRS oraz serwer RopamBridge.

Jaką centralę alarmową wybrać? - Poznaj NeoGSM-IP-64 od Ropam Elektronik
46 wyświetlenia

Centrala alarmowa Ropam NeoGSM-IP-64 wraz z urządzeniami peryferyjnymi to rozwiązanie integrujące elektroniczny system sygnalizacji włamania i napadu wraz z automatykę domową.

Wygraj zestaw Ropam!  - konkurs
38 wyświetlenia

Weź udział w konkursie i wygraj zestaw Ropam! Wspólnie z Ropam Elektronik przygotowaliśmy dla Was konkurs. Nagrody są naprawdę atrakcyjne!

Dlaczego warto wybrać rozwiązania od Ropam Elektronik
48 wyświetlenia

Firma Ropam Elektronik powstała w 2003 roku, a już za parę miesięcy będzie obchodzić swoje 20-lecie. Główną działalnością firmy jest projektowanie i produkcja urządzeń elektronicznych.

Poznaj nowoczesne zamki szyfrowe WiFi Vidos
57 wyświetlenia

Zamki szyfrowe w bardzo prosty i wygodny sposób zabezpieczają pomieszczenia czy też wejście na posesję przed osobami niepowołanymi. Często stosuje się je również w szafkach lub sejfach, w których przechowywane są drogocenne przedmioty.

Jaki wideodomofon do domu jednorodzinnego wybrać?
91 wyświetlenia

Wideodomofony IP częściej stosuje się jako rozwiązania do domów wielorodzinnych. Jeśli długość przewodu od stacji bramowej do monitora w domu nie jest większa niż 30 metrów, można zastosować wideodomofon analogowy, jeśli ponad 30 metrów zalecane jest, aby wybrać wideodomofon cyfrowy.

Wywiad z Jablotron
73 wyświetlenia

Na zakończenie serii artykułów o firmie Jablotron, mamy dla Was bardzo interesujący wywiad. Znajdziecie w nim informacje o tym jak powstali, jakimi wartościami się kierują w relacjach z Klientami i Partnerami Biznesowymi, jakie są ich unikatowe cechy oraz czym zaskoczą nas w przyszłości.

Poczuj nowy wymiar bezpieczeństwa dzięki kamerom JABLOTRON
80 wyświetlenia

Dzięki nowym kamerom oraz aplikacji MyJABLOTRON mają Państwo pełną kontrolę nad własnym domem bez konieczności nieustannego sprawdzania telefonu. Jest to możliwe, ponieważ system automatycznie tworzy 1-minutowe nagranie każdego zdarzenia z systemu alarmowego JABLOTRON 100.

Poznaj nowoczesny system Jablotron 100+
80 wyświetlenia

Słowem wstępu Jablotron to czeska firma technologiczna z własnym działem rozwoju, produkcją i tradycją od 1990 roku. Oferują nowoczesne rozwiązania w zakresie ochrony mienia i bezpieczeństwa klientów. Dużym plusem jest fakt, że Jablotron kładzie spory nacisk na komfort użytkowania.

Bezpieczny i inteligentny dom dzięki systemowi Jablotron
178 wyświetlenia

Jablotron jest międzynarodową firmą technologiczną, która od 1990 roku dostarcza na rynek innowacyjne produkty. 30 lat doświadczenia przekłada się na dobrą jakość asortymentu. Firma została założona przez grupę pasjonatów, która na strychu zwykłego domu jednorodzinnego w Jablońcu nad Nysą projektowała urządzenia elektroniczne.

Wywiad z Uniview
92 wyświetlenia

Na zakończenie miesiąca czerwca, który poświęcony był firmie Uniview mamy dla Was intersujący wywiad z Managerem sprzedaży na Polskę – Panią Vistin 洪星芳. Dowiecie się z niego o zmianie wizji marki Uniview, nowej ścieżce produktowej, planach na przyszłość czy pozycji Polski jako ważnego Partnera dla Uniview i pozytywnych zmianach jakie czekają nas w polskim oddziale UNV.

Jakie kamery do monitoringu wybrać? - Przegląd najpopularniejszych modeli od Uniview
108 wyświetlenia

Uniview to liderzy w branży monitoringu CCTV. W ich ofercie znajdziemy takie sprzęty jak kamery IP, rejestratory, monitory, urządzenia kodujące i dekodujące, rozwiązania magazynujące oraz oprogramowania kliencie. W ich portfolio występują trzy serie kamer – Easy, Prime oraz Pro.