Jablotron jest międzynarodową firmą technologiczną, która od 1990 roku dostarcza na rynek innowacyjne produkty. 30 lat doświadczenia przekłada się na dobrą jakość asortymentu. Firma została założona przez grupę pasjonatów, która na strychu zwykłego domu jednorodzinnego w Jablońcu nad Nysą projektowała urządzenia elektroniczne. Dziś jest jednym z globalnych liderów wśród firm produkujących nowoczesne systemy zabezpieczeń. Produkty marki Jablotron eksportowane są do 73 krajów na świecie.

JABLO
Prosta obsługa przez użytkownika końcowego, a co ważniejsze prostota instalacji systemu sprawiła, że do systemu Jablotron przekonuje się coraz większa liczba instalatorów. Architektura magistralowa znacznie ułatwia montaż i zwiększa możliwości ewentualnej rozbudowy systemu. Jeżeli nie mamy możliwości prowadzić przewodów to Jablotron umożliwia nam połączenia radiowe z pomocą dodatkowego modułu.

JABLOTRON-BEZPDOM-OFFICE-2
Urządzenia dodaje się poprzez ręczne wpisanie numeru seryjnego urządzenia, bądź poprzez auto-dodawanie, jeżeli mamy już podłączony system. Możemy też cały system skonfigurować na spokojnie na biurku i przyjechać na montaż już z gotowym skonfigurowanym systemem i powiesić tylko osprzęt na miejsce.

Jablotron oprócz podstawowego asortymentu SSWiN posiada także w ofercie wiele produktów niezbędnych dla automatyki domowej oraz kontroli dostępu takich jak: czujniki temperatury, termometr zewnętrzny, termostat sterujący ogrzewaniem, głowica termostatyczna, czujka wycieku wody, moduł przekaźnikowy 250VAC 24VDC, moduł sterujący zamkiem elektrycznym, licznik impulsów elektrycznych. W ofercie firmy znajdziemy także kamery.

JABLOTRON-BEZPDOM-KAM-4A
JABLOTRON-BEZPDOM-KAM-4B

System umożliwia nie tylko zabezpieczenie budynku, ale także może uczynić go inteligentnym. Możemy ustawić roczne harmonogramy ogrzewania domu, sterować oświetleniem zewnętrznym za pomocą wbudowanego kalendarza astronomicznego.

JABLOTRON-BEZPDOM-SMARTHOME-5
Reasumując, rozwiązanie firmy Jablotron jest świetną alternatywą dla innych systemów dostępnych na rynku. Jednym systemem jesteśmy w stanie zapewnić zabezpieczenie przed włamaniem, monitoring oraz automatykę dla prywatnych domów jak i dużych i małych przedsiębiorstw. Prostota montażu oraz niezawodność systemu przekonała już nie jednego instalatora do „przesiadki” na system Jablotron.

Podziel się tym postem