Doskonałość Technologiczna – Ruijie Networks jako Pionier Sieciowych Innowacji

⠀⠀Kiedy słyszymy o chińskich markach technologicznych, nasze myśli najczęściej biegną w stronę popularnych gigantów smartfonów lub elektroniki użytkowej. Lecz istnieje marka, która w cieniu tych nazw, od lat zdobywa serca specjalistów i entuzjastów technologii sieciowej. Marka ta to Ruijie Networks.

Pierwsze kroki w branży

⠀⠀Założona na początku nowego tysiąclecia, w 2003 roku, Ruijie Networks rozpoczęła swoją przygodę w świecie technologii jako mała firma z wielkimi ambicjami. Z czasem te ambicje stały się rzeczywistością, przekształcając Ruijie w jednego z najważniejszych graczy na rynku rozwiązań sieciowych.

⠀⠀Ruijie wraz z rozwojem stworzyła swoją podmarkę Reyee, która kierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw. Specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań infrastruktury teleinformatycznej oraz sieciowych. Reyee obejmuje swoim zasięgiem ponad 100 krajów w Azji, Europie, Ameryce, Afryce i Oceanii i zrekrutowało ponad 1000 partnerów.

Ruijie1

Zdj.1. Produkty marki RuijieCo czyni Ruijie wyjątkowym?

Pasja do innowacji: W każdym produkcie Ruijie widać zaangażowanie w poszukiwaniu doskonałości. Ich innowacyjne podejście do technologii sprawia, że nawet najbardziej wymagający klienci znajdują rozwiązania idealnie dopasowane do ich potrzeb.

Połączenie tradycji z nowoczesnością: W produktach Ruijie czuć ducha tradycyjnej chińskiej precyzji rzemiosła, połączonego z nowoczesnymi technologiami. To unikalne połączenie przeszłości z przyszłością.

Estetyka i funkcjonalność: Urządzenia Ruijie nie tylko doskonale działają, ale również zachwycają swoim wyglądem. Eleganckie, minimalistyczne i estetyczne - pasują do każdego otoczenia.


Asortyment

⠀⠀Produkty marki Ruijie Networks a marki Reyee są oferowane przez tę samą firmę, jednak różnią się w pewnych aspektach:

➢ Linie produktowe i docelowe rynki:

Ruijie Networks: Jest to główna marka, oferująca szeroką gamę zaawansowanych rozwiązań sieciowych dla różnych segmentów rynku, w tym dla przedsiębiorstw, korporacji, edukacji, opieki zdrowotnej i wielu innych sektorów.

Reyee: Jest submarką wprowadzoną przez Ruijie na rynek SMB (małych i średnich przedsiębiorstw). Produkty Reyee są bardziej skoncentrowane na dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań sieciowych dla małych i średnich firm.

➢ Filozofia i przekaz marketingowy:

Ruijie Networks: Jest bardziej znana jako marka oferująca zaawansowane, kompleksowe i skalowalne rozwiązania sieciowe. Jej produkty są adresowane do klientów z różnych branż i o różnych wymaganiach, a w centrum przekazu marketingowego stoi profesjonalizm i technologiczna zaawansowaność.

Reyee: Ta marka skupia się na idei "Zdefiniuj na nowo swoją łatwą sieć". Jej przekaz jest bardziej ukierunkowany na dostarczanie łatwych w obsłudze, innowacyjnych i elastycznych rozwiązań sieciowych specjalnie dla małych i średnich firm.

➢ Zakres produktów:

Ruijie Networks: Oferta Ruijie jest bardziej zróżnicowana, obejmując szeroki zakres rozwiązań, od przełączników i routerów po rozwiązania bezprzewodowe, chmurę, bezpieczeństwo sieciowe i więcej.

Reyee: Produkty Reyee koncentrują się na kluczowych obszarach, takich jak przełączniki, routery, rozwiązania bezprzewodowe oraz usługi w chmurze, skupiając się na potrzebach małych i średnich firm.

➢ Docelowe odbiorcy:

Ruijie Networks: Adresuje swoje produkty do różnych segmentów rynku, w tym do dużych korporacji i instytucji edukacyjnych.

Reyee: Koncentruje się na obsłudze małych i średnich firm, które poszukują prostych i efektywnych rozwiązań sieciowych.
Ruijie2

Zdj.2. Asortyment marki Reyee⠀⠀Różnice między produktami Ruijie a Reyee wynikają głównie z ich docelowych rynków, filozofii brandingowej oraz zakresu oferty produktowej. Ruijie Networks dostarcza bardziej zróżnicowane rozwiązania dla różnych branż i instytucji, podczas gdy Reyee skupia się na innowacyjnych produktach sieciowych dla małych i średnich firm.


Otwarcie na świat

⠀⠀Ruijie Networks ma aspiracje globalne. W ciągu ostatnich lat firma rozszerzyła swoją obecność na rynki na całym świecie, zdobywając uznanie zarówno wśród specjalistów IT, jak i codziennych użytkowników. Dzięki temu i my możemy korzystać i promować te doskonałe produkty również w Polsce.

Ruijie3

Zdj.3. Osiągnięcia Marki RuijiePodsumowanie

⠀⠀Dla przedsiębiorstw, instytucji edukacyjnych oraz profesjonalistów IT, Ruijie Networks to gwarancja dostępu do technologii, która nie tylko sprosta obecnym wymaganiom, ale również będzie towarzyszyć im w przyszłości. Jeśli poszukujesz rozwiązań, które łączą w sobie doskonałość technologiczną z praktycznością - Ruijie to odpowiedź.Podziel się tym postem