Łatwa i intuicyjna obsługa systemu JABLOTRON 100+

Steruj z dowolnego miejsca, w którym się znajdujesz

Dzięki aplikacji MyJABLOTRON masz ciągły podgląd stanu systemu i swojego domu. Możesz śmiało uruchomić podlewanie trawnika bezpośrednio z plaży podczas wakacji. Lub włączyć ogrzewanie przed wieczornym powrotem z nart, dzięki czemu wrócisz do przyjemnie ciepłego wnętrza. Będąc w domu możesz też sterować wszystkim lokalnie poprzez wygodną klawiaturę lub pilot. Obsługa systemu alarmowego Jablotron 100+ jest bardzo łatwa i zrozumiała nawet dla dzieci w wieku szkolnym.

jablotron-obsluga-1

Wszystko pod kontrolą

Dzięki połączeniu alarmu i funkcji automatyki możesz jeszcze skuteczniej zapobiegać włamaniom do swojego domu. Kiedy system Jablotron wyśle sygnał o włamaniu, może rozpocząć się uruchamianie różnych scenariuszy zniechęcających nieproszonego „gościa” i pomagających chronić Twoją własność. Na przykład w razie alarmu system natychmiast uruchomi syrenę, wyśle powiadomienia poprzez PUSH na aplikację lub/i SMS oraz włączy wybrane lampy wewnątrz i na zewnątrz budynku. Z pewnością taki scenariusz wywoła strach w oczach włamywacza, a Tobie pozwoli na podjęcie właściwych kroków.

jablotron-obsluga-3

Bezproblemowy montaż

Dużą zaletą systemu jest jego zróżnicowanie. Dzięki całej gamie bezprzewodowych urządzeń rozbudowa istniejącej instalacji jest o wiele prostsza. Przede wszystkim może być wykonana bezinwazyjnie i bez konieczności okablowania budynku. System Jablotron 100+ jest hybrydowy i łączy zarówno urządzenia przewodowe, jak i bezprzewodowe.

Niezależnie od tego, czy chcesz rozbudować możliwości istniejącego alarmu, czy też kupić całkiem nowy system wraz z automatyką, skontaktuj się z naszym instalatorem. Opracuje on rozwiązanie dokładnie odpowiadające Twoim wymaganiom.

Podziel się tym postem