Dzięki nowym kamerom oraz aplikacji MyJABLOTRON mają Państwo pełną kontrolę nad własnym domem bez konieczności nieustannego sprawdzania telefonu. Jest to możliwe, ponieważ system automatycznie tworzy 1-minutowe nagranie każdego zdarzenia z systemu alarmowego JABLOTRON 100. Dane zostają wysłane bezpośrednio do chmury, gdzie są bezpiecznie zapisane wraz z kopią zapasową.

Jablotron-kamera

Jak często nie ma Was w domu na weekendzie?


Mogą Państwo skorzystać z usługi nagrań 3 lub 7-dniowych i na bieżąco otrzymywać informacje o tym, co dzieje się w domu, niezależnie od miejsca, w którym spędzają Państwo weekend. Kamery do weryfikacji wideo mogą zapewnić użytkownikowi wizualne potwierdzenie przyczyny alarmu. Każde zdarzenie rejestrowane jest automatycznie, dzięki czemu użytkownik otrzyma zdjęcie, gdy coś się zdarzy.

Dużą zaletą jest bardzo prosty montaż kamer. Zrobisz to nawet bez zaawansowanej znajomości technologii informatycznych. Urządzenia są w pełni zintegrowane z aplikacją MyJABLOTRON i współpracują z systemem JABLOTRON 100+ za pośrednictwem chmury. Dzięki temu klient posiada wszystkie niezbędne informacje o swoim obiekcie w jednym miejscu.

Kamery rejestrują kolorowe nagrania w rozdzielczości HD i Full HD. W przypadku słabego oświetlenia przełącza się w tryb nocny i korzysta z oświetlenia podczerwonego.

JAblotron-kamera-1

Doskonale wiemy, jak ważne są dla nas gwarancja spokoju, stabilność i poczucie ochrony. Nowoczesne i funkcjonalne systemy marki Jablotron sprawią, że każdy dom będzie bezpieczny i jeszcze bardziej przyjazny w użytkowaniu.
Gwarancja maksymalnego bezpieczeństwa. Połącz swój system bezpieczeństwa, obejmujący kamery, z Centrum Monitoringu i zostaw wszelkie troski jego operatorom.

Jablotron-kamera-2


Podziel się tym postem