Poznaj nowoczesne zamki szyfrowe WiFi Vidos
Do czego służą zamki szyfrowe?

Zamki szyfrowe w bardzo prosty i wygodny sposób zabezpieczają pomieszczenia czy też wejście na posesję przed osobami niepowołanymi. Często stosuje się je również w szafkach lub sejfach, w których przechowywane są drogocenne przedmioty.

Zamek-szyfrowy-wifi-ZS44-X-ZS45-X-Vidos
Zamki szyfrowe WiFi VidosZS44-X - Zewnętrzny zamek szyfrowy ZS44-X marki Vidos wyposażony jest w wbudowany moduł Wi-Fi, który pozwala na obsługę urządzeniem za pomocą aplikacji mobilnej TUYA. Posiada również trzy terminale dostępu: czytnik zbliżeniowy RFID, czytnik linii papilarnych, klawiaturę szyfrującą. ZS44-X to urządzenie zewnętrzne, zamknięte w mocnej, metalowej obudowie IP65.

ZS45-X - Autonomiczny, jednostrefowy zamek szyfrowy Vidos ZS45-X wyposażony w wbudowany moduł Wi-Fi, który umożliwia zdalną obsługę za pośrednictwem aplikacji mobilnej TUYA. Szyfrator ZS45-X posiada wbudowany czytnik kart zbliżeniowych RFiD działający w standardzie UNIQUE 125kHz oraz umożliwia zaprogramowanie maksymalnie 2000 kart i kodów użytkowników. Sterowanie elektrozaczepem przy użyciu karty, breloka, naklejki RFiD lub za pomocą czterocyfrowego kodu.


Zamki mobilne Vidos to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, ale również wygody. Z powodzeniem można ich używać w domu, firmie, urzędzie, hotelu, wszędzie, gdzie zależy nam na stałym dostępie do zarządzania i programowania kodów dostępu w zamku szyfrowym.

Wynajem mieszkania i domu z każdego miejsca na świecie

Czasowy wynajem prywatnych mieszkań i domów dla podróżujących służbowo czy wakacyjnie stał się bardzo popularnym dodatkowym źródłem dochodu, a dzięki zamkom szyfrowym Vidos już nie trzeba się martwić o przekazanie kluczy wynajmującemu. Wystarczy za pomocą aplikacji mobilnej TUYA ustawić czasowy kod dostępu do domu czy też mieszkania, który aktywuje się przed przyjazdem gości i dezaktywuje po ich wyjeździe.

Koniec z zgubionymi kluczami do domu

Kiedy w jednym domu mieszka więcej domowników bardzo często zdarza się sytuacja, że któryś z nich zapomni lub nawet zgubi klucze. Zamki szyfrowe Vidos pozwalają na utworzenie jednego kodu dostępu i udostępnienie go domownikom. Urządzenie pozwala również na wygenerowanie szybkiego, jednorazowego kodu wejścia.

Dostęp do firmy i kontrola czasu pracy w jednym urządzeniu

Zamiast montować duże zaawansowane systemy kontroli dostępu wystarczy wdrożyć w swojej firmie zamki szyfrowe z modułem WiFi marki Vidos. Jest to szczególnie praktyczne rozwiązanie w małych firmach, gdzie kadra pracownicza liczy kilka osób. Każdy pracownik otrzymuje własny kod dostępu do firmy, a my za pomocą aplikacji mobilnej w rejestrze zdarzeń mamy możliwość sprawdzić kto, o której godzinie i ile razy odblokowywał dany zamek.Instrukcja-połączenia-Zamek-szyfrowy-wifi-ZS44-X-ZS45-X-Vidos

Możliwości zarządzania urządzeniem

- Programowanie za pomocą klawiatury
- Zmiana PIN-u użytkownika
- Skasowanie PIN-u użytkownika
- Ustawienie czasu zwolnienia blokady
- Przywrócenie ustawień domyślnych
- Możliwość otwierania z poziomu aplikacji na smartfony

Podziel się tym postem