Poznaj nowoczesny system Jablotron 100+
Słowem wstępu Jablotron to czeska firma technologiczna z własnym działem rozwoju, produkcją i tradycją od 1990 roku. Oferują nowoczesne rozwiązania w zakresie ochrony mienia i bezpieczeństwa klientów. Dużym plusem jest fakt, że Jablotron kładzie spory nacisk na komfort użytkowania.

JABLOTRON-NOWSYS-PIKTOGRAM-2
Alarmy serii 100+ można wykorzystać w małych oraz dużych obiektach. Zapewnienie bezpieczeństwa to priorytetowa funkcja systemu, ale oferuje on również rozwiązania typu inteligentny dom. Są to funkcje takie jak: sterowanie oświetleniem, bramami czy sterowanie systemem zraszania. W tym systemie znajdziesz również bardziej zaawansowane funkcje np. mrugnij światłami samochodowymi, a garaż się otworzy. Całością pozwala sterować zdalny system MyJablotron. System można podłączyć do centrum monitorowania alarmów.

Dzięki aplikacji MyJablotron możesz być na bieżąco z tym, co się dzieje u Ciebie w domu. System naturalnie pozwala na podłączenie do systemu kamer czy fotopułapki, dzięki czemu możesz mieć natychmiastowy podgląd tego, co jest w zasięgu kamery.

JABLOTRON-NOWSYS-APP-3
System stanie się Twoim niezawodnym asystentem również w zakresie kontroli praw dostępu. Możesz przydzielić prawa aż sześciuset pracownikom do całej powierzchni firmy, albo tylko jej części. Oprócz lokali możesz również dokładnie określić godziny, w których zapewniony jest dostęp do firmy. Łatwo konfigurowalne raporty zapewnią ogólny przegląd historii wszystkich dostępów i używanych stref firmy.


Podsumowując, pamiętaj, że do zapewnienia bezpieczeństwa na obiekcie wystarczą cztery proste kroki

JABLOTRON-NOWSYS-PLUSY-4

1. Wysokiej jakości system alarmowy - Jablotron
2. Profesjonalna instalacja – możliwość instalacji systemów Jablotron mają jedynie certyfikowani instalatorzy.
3. Całodobowa ochrona – podłączając system do centrum monitorowania agencji ochrony Twoja nieruchomość jest chroniona 24h/7
4. Interwencja w przypadku alarmu – w momencie zagrożenia pracownicy centrum monitorowania wyślą patrol do chronionego obiektu.


Podziel się tym postem