W dążeniu do przewagi technologicznej - Uniview
Uniview jest pionierem i liderem nadzoru wideo IP w Chinach. W 2018 r. firma posiadała 4. co do wielkości udział w rynku światowym. Dzięki 16 lat nieograniczonej eksploracji, Uniview ewoluuje od nadzoru wideo do AIOT.

W momencie powstania firma Uniview zaczęła rozwijać swoją linię produktów do wyświetlania i kontroli. Od wprowadzenia na rynek pierwszego przemysłowego wyświetlacza CCTV w 2012 roku, po zebranie pięciu serii monitorów, ścian LCD, ścian LED, kontrolerów i wyświetlaczy interaktywnych.

Dziesięć lat rozwoju rynku zagranicznego sprawiło, że jej produkty zyskały zaufanie klientów na całym świecie. Uniview będzie nadal przestrzegać wysokiej jakości ścieżki rozwoju i zapewniać lepsze wrażenia wyświetlania wszystkim klientom na całym świecie.

DOTYKAMY PRZYSZŁOŚCI

Uniview wychodzi naprzeciw wszystkim, którzy korzystają w pracy czy w nauczaniu ze zwykłych tablic sucho ścieralnych, komputerów, projektorów lub ekranów do udostępniania treści. Są to rozwiązania kłopotliwe, zabierają nam więcej czasu i sprawiają, że pomieszczenie wygląda niechlujnie.

Co proponuje nam marka Uniview?


INTELIGENTNY INTERAKTYWNY WYŚWIETLACZ UNV INSTAHUB

Interakcja odbywa się zawsze i wszędzie.
Inteligentna interakcja poprawia wydajność pracy i efektywność uczenia się.

✦ Lepsza współpraca


✦ Inspiracja w nauczaniu


Dotykając przyszłości

Prosta interakcja dotykowa, elastyczna łączność, wciągające materiały audiowizualne i elegancki wygląd ożywią Twoje spotkanie i sale szkoleniowe.


✦ Real writing - realność pisania

Technologia Zero bonding zapewnia prawdziwe wrażenia podczas pisania i rysowania zmniejszając odstęp między punktem dotykowym a punktem wyświetlanym na ekranie. Nie ma uczucia odległości między ekranem a palcem lub końcówką pióra dotykowego.


✦ Spark ideas - angażujące pomysły

Ekran dotykowy umożliwia płynne pisanie, modyfikowanie i zapisywanie tekstu. Niech nauka i współpraca będą bardziej angażujące i produktywne.


✦ Łatwość wdrożenia

Opanuj InstaHub w 1 minutę dzięki łatwemu i przyjaznemu interfejsowi użytkownika, który działa podobnie jak telefon z Androidem. Prosta aktualizacja dzięki automatycznemu systemowi online OTA.


✦ Udostępnianie zawartości

Udostępniaj zdjęcia i dokumenty bezprzewodowo na dużym ekranie za pośrednictwem komputera PC, smartfonów i PAD (do 4 urządzeń jednocześnie): dzięki wbudowanemu modułowi InstaHub Wi-Fi 2,4G i 5G oraz Bluetooth.


✦ Wciągająca oprawa audiowizualna

Niezwykle wąska i równej szerokości ramka - 93,6% ultra wysoki stosunek ekranu do obudowy; 4K i zero bonding zapewniają lepszą jasność, kontrast i dokładność kolorów.

Dwukanałowe i sześciomacierzowe głośniki, wysokiej jakości dźwięk przestrzenny, pełne pokrycie tonów wysokich i niskich.


✦ Elegancki designLista produktówWyświetlacz

Ekran: 65/75/86 cali
Rozdzielczość: 3840*2160
Jasność: 350cd/m2
Kontrast: 1200:1
Kolor: 1.07B
Kąt widzenia: w poziomie 178°, w pionie 178°

System Android

Architektura procesora: czterordzeniowy Cortex 2*A53+Cortex 2*A73 i GPU Mali G51 RAM + ROM: 3 GB DDR4, 32 GB eMMC
System operacyjny: Android 8.0

Dotyk

Typ wykrywania: ramka dotykowa na podczerwień
Dokładność dotyku: ± 1 mm
Dotyk IR: 20 punktów
Czas odpowiedzi: ≤10ms

Wyposażenie standardowe

• Przewód zasilający×1,
• Pióro dotykowe ×2,
• Skrócona instrukcja ×1

Akcesoria dodatkowe

Podziel się tym postem