Na zakończenie serii artykułów o firmie Jablotron, mamy dla Was bardzo interesujący wywiad. Znajdziecie w nim informacje o tym jak powstali, jakimi wartościami się kierują w relacjach z Klientami i Partnerami Biznesowymi, jakie są ich unikatowe cechy oraz czym zaskoczą nas w przyszłości.


Kim jesteście i jak rozwijała się marka Jablotron przez ostatnie 30 lat?

Filozofią marki jest tworzenie inteligentnych produktów, które są zaskakująco proste i intuicyjne w obsłudze, a rozwiązania proponowane przez JABLOTRON ułatwiają życie milionom ludzi na całym świecie. Założyciel firmy Dalibor Dědek często podkreśla, że 30 lat temu firma rozpoczynała działalność jako czteroosobowy zespół, który na strychu zwykłego domu jednorodzinnego w Jabloncu nad Nysą, w otoczeniu pięknych Gór Izerskich projektował urządzenia elektroniczne. Dziś grupa kapitałowa JABLOTRON zatrudnia prawie 600 pracowników i jest jednym z globalnych liderów wśród firm produkujących nowoczesne systemy zabezpieczeń z rocznym obrotem na poziomie ponad 130 mln euro. Produkty Jablotron są obecne w 73 krajach na całym świecie.


Jakie rozwiązania są Waszym największym atutem i stanowią o atrakcyjności systemów Jablotron?

Bez wątpienia naszym sztandarowym produktem jest obecnie seria JABLOTRON 100+. To profesjonalny hybrydowy system alarmowy z licznymi funkcjami automatyki budynkowej, zarządzany z poziomu jednej, bardzo łatwej w obsłudze aplikacji mobilnej MyJablotron. Dzięki aplikacji MyJABLOTRON można zdalnie uzbroić lub rozbroić alarm, przeglądać zdjęcia z zabezpieczonych pomieszczeń, sprawdzać temperaturę i zużycie energii, uruchomić podlewanie trawnika, opuścić rolety lub wyłączyć oświetlenie. To oczywiście tylko niektóre z możliwości jakie daje system Jablotron 100+, a szeroki wybór komponentów systemu pozwala na projektowanie wielu innych, ciekawych rozwiązań automatyzacji. Istotne jest również to, łączenie elementów przewodowych i bezprzewodowych umożliwia szybki i przyjazny montaż, a także ewentualną, późniejszą nieinwazyjną rozbudowę systemu.


W jaki sposób JABLOTRON dba o jakość i wysoki standard swoich produktów?

Bardzo ważne są dla nas system zarządzania oraz polityka jakości. Uzyskaliśmy certyfikat systemu zarządzania jakością zgodnie z normą ISO 9001:2015 w zakresie rozwoju, produkcji i sprzedaży elektronicznych systemów alarmowych oraz certyfikat systemu zarządzania jakością zgodnie z normą ISO 13485:2016 w zakresie rozwoju produkcji i sprzedaży aktywnych urządzeń medycznych nie będących implantami. Stosujemy surowe i najlepsze praktyki, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo danych i informacji. Dbamy o przejrzystość zasad, jakimi kierujemy się w naszych działaniach, począwszy od nieprzerwanego rozwoju naszych usług, przez regularne wsłuchiwanie się w oczekiwania naszych klientów, aż po opiekę nad siecią naszych partnerów biznesowych. Coroczne dane ekonomiczne dotyczące holdingu JABLOTRON ALARMS pokazują, że rośniemy w błyskawicznym tempie. Wierzymy, że korzystając z najnowocześniejszych technologii i rozwijając dynamicznie nasze produkty będziemy obecni wśród światowych liderów branży zabezpieczeń.


Na jakich zasadach JABLOTRON współpracuje z firmami instalacyjnymi, działającymi na polskim rynku?

Tworzymy atrakcyjne warunki współpracy dla firm instalacyjnych, które chcą działać z marką Jablotron. Obserwujemy, że nasza grupa stałych odbiorców stale się poszerza, a instalatorzy doceniają coraz szersze możliwości systemu Jablotron 100. Nasz program współpracy opiera się na kilku zasadniczych filarach. Przede wszystkim oferujemy profesjonalne i certyfikowane szkolenia dotyczące produktów Jablotron 100+, realizowane w kilku modułach zarówno stacjonarnie jak również w wersji online. Ponadto wszyscy rekomendowani instalatorzy Jablotron mogą korzystać z sieciowej i mobilnej aplikacji MyCompany, która gwarantuje szereg udogodnień, takich jak: zdalne zarządzanie instalacjami Jablotron 100, zdalny dostęp do bazy klientów czy szybkie tworzenie ofert handlowych. Zapewniamy również pełne wsparcie techniczne, doradztwo w doborze sprzętu oraz przyjazną obsługę gwarancyjną.
Bardzo dziękujemy za wywiad. Cieszymy się, że możemy współpracować z taką firmą jak Jablotron.


Podziel się tym postem