Na zakończenie miesiąca czerwca, który poświęcony był firmie Uniview mamy dla Was intersujący wywiad z Managerem sprzedaży na Polskę – Panią Vistin 洪星芳.

Dowiecie się z niego o zmianie wizji marki Uniview, nowej ścieżce produktowej, planach na przyszłość czy pozycji Polski jako ważnego Partnera dla Uniview i pozytywnych zmianach jakie czekają nas w polskim oddziale UNV.


Uniview ewoluuje i właśnie ogłosiło nową wizję marki. Co oznacza “unlimited new view” i jaki jest powód tej zmiany?

Jest to związane z naszą MISJĄ I WARTOŚCIĄ.

Misja

Uniview, czuje się obywatelem świata, dąży do budowania bezpieczniejszego otoczenia opartego na profesjonalizmie i rzetelności. Z hartem ducha idzie naprzód, aby osiągać innowacyjność, dobrobyt i ciągły postęp.

Wartości

Innowacyjność i pragmatyczność | Współpraca i obopólne korzyści | Prostota i równość | Ciągłe doskonalenie


Uniview stworzyło nową stronę zaprojektowaną specjalnie dla produktów do wyświetlania i sterowania. Czy chcecie bardziej skoncentrować się na tych produktach? Czy ten segment będzie stale się rozwijał i konkurował z innymi markami?

Tak, DISPLAY i CONTROL to nasza nowa linia produktów. Zatrudniamy 400 osób wchodzących w skład zespołu badawczo-rozwojowego do opracowania nowych technologii. To zupełnie inny i odseparowany zespół R&D. Mamy wystarczającą ilość zapasów i dysponujemy wyższą technologią zero bonding w przeciwieństwie do konkurencji. Nasza firma nadal może dostarczyć kompletne rozwiązanie do wyświetlania, które nieustannie rozwijamy.


Co wyróżnia was na tle innych producentów? Niektórzy celują w rozpoznawanie twarzy, inni zaś w upchanie jak największej ilości funkcji do jednej kamery. Czy wasza firma ukierunkowana jest na specjalistyczne kamery, czy raczej chcecie zapewnić mnogość funkcjonalności?

W ramach projektu skupiamy się na specjalistycznym aparacie.


Jak odnajdujecie się na polskim rynku? Czy jest on dla was ważną częścią w rozwoju waszego biznesu?

Pojawiliśmy się na polskim rynku około 2018 roku. W pierwszym roku podpisaliśmy wyłączną współpracę dla OEM, dlatego nasz rozwój był wolniejszy niż naszych konkurentów jak HIK i DH. Polska odgrywa dla nas bardzo ważną rolę i jest obecnie najważniejszą częścią zagranicznego biznesu dla Uniview. W przyszłości zamierzamy otworzyć w Polsce Centrum Serwisowe na całą Europę.


Do czego dążycie? Czego możemy się spodziewać po Uniview? Jak według was zmieni się rynek za 10 lat? Jak wpłynie to na waszą firmę?

Mamy stworzony 3-letni plan dla UNV. Nasz główny biznes skupi się na marce Uniview. Naszym celem jest utrzymanie 20% wzrostu rocznie.

Teraz polski zespół Uniview pracuje nad zebraniem grupy 15-20 osób oraz stworzeniem Centrum Serwisowego na całą Europę. W tym roku zamierzamy więcej inwestować w działania rynkowe. W przyszłości, polski oddział UNV będzie jednym z europejskich ośrodków posiadającym zaawansowane Centrum Serwisowe wraz z potrzebnym wsparciem technicznym.

Zamierzamy wykorzystać 2 lata na uzyskanie stabilnego statusu marki, a w kolejnych 3 latach na osiągnięcie statusu marki top 4 w Polsce.

10 lat to długi okres, który zdecydowanie zmieni wiele rzeczy, zwłaszcza jeśli chodzi o technologię. Szacujemy, że kamera o niższej rozdzielczości osiągnie wysoką rozdzielczość. Więcej technologii AI zostanie zintegrowanych z inteligentną funkcją.

Podziel się tym postem