Bezprzewodowa prezentacja XXI wieku - Yealink Room Cast


Ostatnio rozmawialiśmy o nowościach serwowanych przez firmę Yealink. Dzisiaj chcielibyśmy się pochylić nad nowoczesnym systemem prezentacji RoomCast.

Jako bezprzewodowy system prezentacji na poziomie korporacyjnym, Yealink RoomCast umożliwia uczestnikom jednoczesne przesyłanie ich ekranów do telewizora za pomocą Yealink Wireless Presentation Pod, Miracast, AirPlay i Google Cast oraz korzystanie z interaktywnych funkcji współpracy. Może to ułatwić lokalną współpracę w tradycyjnych salach konferencyjnych i zwiększyć produktywność.

Yealink-RoomCast-CSB
Co więcej, oprócz kompaktowej konstrukcji i wbudowanego Wi-Fi 802.11ac 2x2 MIMO, może jednocześnie obsługiwać tryb Wi-Fi STA/AP/P2P i zapewnia zasilanie PoE lub DC do wyboru. Wszystko to sprawia, że Yealink RoomCast jest idealnym rozwiązaniem do bezprzewodowej prezentacji w małych i średnich salach konferencyjnych lub klasach multimedialnych.

Współpraca wielostronna, symulacja kreatywności

Obsługując przesyłanie 4 ekranów do telewizora, Yealink RoomCast zapewnia bogatszą treść spotkania, oszczędzając przed przełączaniem ekranów. Co więcej, może zapewniać interaktywne funkcje współpracy, takie jak wirtualna tablica, adnotacje lub intuicyjny pilot zdalnego sterowania, które mogą integrować opinie uczestników, promować interakcję i współpracę między uczestnikami, poprawiać wydajność i wprowadzać kreatywność podczas spotkań, dyskusji lub burzy mózgów.

Yealink-RoomCast-Chmura-CSB
Bezpieczny, niezawodny i przyjazny dla IT

Jego kompaktowa konstrukcja i zasilanie PoE pozwalają umieścić Yealink RoomCast na telewizorze lub biurku, ukrywając wszystkie kable i prezentując czystą salę konferencyjną. Jednocześnie możesz zdalnie zarządzać i diagnozować Yealink RoomCast na platformie Yealink Device Management Platform lub Yealink Workspace Management Platform.

Yealink-Schemat-okablowanie-RoomCast-CSB
Yealink-Device-Management-Platform
Platformy zdalnego zarządzania Yealink
Użytkownicy mogą zdalnie zarządzać i diagnozować Yealink RoomCast na platformie Yealink Device Management Platform lub Yealink Workspace Management Platform.
Yealink-RoomCast-2
Multimedialne oznakowanie cyfrowe
Nowa funkcja digital signage umożliwia dostarczanie dostosowanych treści lub multimediów strumieniowych na ekran za pośrednictwem zarządzania w chmurze.


Zwiększ poziom swoich sal konferencyjnych Yealink-Room-Cast


Podziel się tym postem