Jabra jest producentem światowej klasy rozwiązań audio i wideo. Firma wytwarza inteligentne zestawy słuchawkowe i narzędzia do komunikacji, które pomagają profesjonalistom pracować wydajniej. Dodatkowo projektuje bezprzewodowe zestawy słuchawkowe i słuchawki douszne, które zapewniają użytkownikom lepszą jakość połączeń oraz odbiór muzyki i multimediów. Jabra opracowuje też pionierskie rozwiązania wideokonferencyjne zapewniające idealną jakość spotkań (niezależnie od miejsca, w którym pracują ich uczestnicy). Wszystko to jest możliwe, gdyż jako członek Grupy GN dysponują kompleksową wiedzą i doświadczeniem w zakresie technologii dźwięku, na potrzeby rozwiązań konsumenckich, profesjonalnych i medycznych.

Jabra będąc producentem zestawów słuchawkowych i urządzeń dźwiękowych, zdaje sobie sprawę z roli, jaką odgrywa w zakresie ochrony środowiska oraz obowiązków ciążących na odpowiedzialnym członku globalnego społeczeństwa. W związku z tym firma zobowiązała się ograniczyć negatywne oddziaływanie swoich produktów na środowisko naturalne. Nieustannie bada procesy wytwarzania swoich rozwiązań, opracowuje najlepsze sposoby pełnego wykorzystania surowców oraz ekologicznego projektowania produktów. Skupia się na projektowaniu lżejszych zestawów słuchawkowych i umieszczaniu większej liczby zestawów w opakowaniach, ograniczając w ten sposób ilość paliwa potrzebnego do transportu.Jabra PanaCast

Zaprojektowane jako pierwsze na świecie inteligentne rozwiązanie typu plug and play do rejestrowania panoramicznego obrazu o widoczności 180° i w rozdzielczości 4K.

Jabra_PanaCast_CSB_12
Zalety Jabra PanaCast

Mała lekka i przenośna kamera – PanaCast umożliwia prowadzenie spotkań podczas pracy, niezależnie od tego gdzie jesteś.

Uniwersalność – Jabra PanaCast współpracuje ze wszystkimi wiodącymi rozwiązaniami w zakresie wideo i dźwięku przeznaczonymi do prowadzenia konferencji oraz jest certyfikowana do zastosowania z Microsoft Teams & Zoom.

Funkcja Room Insights – umożliwia wykorzystanie wyjątkowych możliwości przechwytywania danych przez Jabra PanaCast do zdalnego zarządzania pokojami konferencyjnymi.

Funkcja PeopleCount – wykorzystuje 180-stopniowe pole widzenia kamery do zliczania osób znajdujących się w pomieszczeniu, dzięki czemu możesz poprawić wykorzystanie przestrzeni konferencyjnej.

Zarządzanie urządzeniami i ustawieniami wideo w aplikacjach Jabra Direct i Jabra Xpress — pozwalają one zadbać o aktualność urządzeń i sterować ich podstawowymi funkcjami, a także oferują podgląd wszystkich urządzeń w jednym miejscu.

Plug and play – po podłączeniu działa automatycznie, bez konieczności instalacji. Jabra PanaCast możesz połączyć także z koncentratorem lub stacją dokującą, do których podłączyć można także głośnik, TV, zasilanie i Internet w celu uzyskania prostego interfejsu użytkownika za pomocą jednego kabla.

Jabra_PanaCast_CSB_10 Pole widzenia 180° – Tradycyjne kamery do wideokonferencji rzadko obejmują pełen obraz. Jabra PanaCast pokrywa pełne pole widzenia w 180°.

Jabra_PanaCast_CSB_4
Inteligentny zoom – automatycznie obejmuje wszystkie osoby uczestniczące w rozmowie i przybliża widok, gdy uczestnicy spotkania są obecni w pomieszczeniu, co optymalizuje miejsce na ekranie.

Jabra_PanaCast_CSB_5
Udostępnianie tablicy suchościeralnej – intuicyjna funkcja Whiteboard Sharing wykorzystuje unikatowe pole widzenia 180° do cyfrowego udostępniania treści z maksymalnie trzech tablic (tablica powinna znajdować się w odległości min. trzech m od zestawu).

Przełączanie się między tablicami można wykonać za pomocą prostej, bezpłatnej konfiguracji w aplikacji Jabra Vision, dzięki czemu PanaCast jest najbardziej elastyczną kamerą do udostępniania treści na rynku. To innowacyjne oprogramowanie wykorzystuje zaawansowane algorytmy do przechwytywania zawartości tablicy w czasie rzeczywistym, z dowolnego miejsca w pomieszczeniu, wyświetlając ją wyraźnie podczas spotkania, dzięki czemu każdy ma dostęp do prezentowanych materiałów.

Jabra_PanaCast_CSB_13

Dodatkowe opcje

Usprawniony dźwięk – Połącz Jabra PanaCast z Jabra Speak 750, aby osiągnąć optymalną jakość dźwięku i wideo przypominające spotkanie twarzą w twarz. Urządzenie jest certyfikowane dla Microsoft Teams i działa ze wszystkimi platformami UC Jabra_PanaCast_CSB_7
Integracja ze swoimi rozwiązaniami do sali spotkań – Jeśli stosujesz Zoom Rooms, Microsoft Teams Rooms lub podobne zintegrowane rozwiązania, Jabra PanaCast podłączy się po prostu do Twojego istniejącego koncentratora, stacji dokującej lub jednostki obliczeniowej. Jabra_PanaCast_CSB_15
Czego możesz potrzebować do stworzenia w pełni funkcjonalnej sali konferencyjnej?

• PanaCast,
• Uchwyt, który można zastosować do zamocowania Jabra PanaCast na ścianie. Idealny do pomieszczeń, w których PanaCast ma być zainstalowana na stałe. Możemy użyć również specjalnego stojaka na stół,
• PanaCast USB Cable (1.8m) 1,8-metrowy kabel łączący Jabra PanaCast do komputera lub koncentratora Jabra,
•Jabra PanaCast USB Hub USB-C - Moduł centralny łączący Jabra PanaCast i Jabra Speak z komputerem za pomocą jednego kabla.
Parametry techniczne Jabra PanaCast


Jabra_PanaCast_CSB_20
Wideo
    o Pole widzenia – Poziomo: 180°, Pionowo: 54°
    o Liczba kamer – 3
    o Obsługiwana rozdzielczość: Panoramiczne 4K, Full HD, HD
    o Elektroniczny zoom z obrotem i pochyleniem (ePTZ)

Dźwięk
    o 2 wbudowane mikrofony

Łączność
    o USB -C typu plug and play
    o Zasilanie za pomocą kabla USB 3.0
    o Certyfikat Microsoft Teams
    o Kompatybilność: Zoom, Cisco Webex, Slack, Google Hangouts i więcej

Informacje ogólne
    o Wymiary (szer. x gł. x wys.) 102 x 67 x 20 mm
    o Zawartość opakowania: Kamera, kabel USB-C na USB-A (1 m/3 stopy)
    o Waga:100 g
    o Gwarancja: 2 lata


Podziel się tym postem