Dwuradiowy punkt dostępowy NWA50AX

Zyxel wprowadził do sprzedaży nowy produkt punktu dostępowego, który jest doskonałą propozycją dla małych i średnich firm i domowych biur, zwłaszcza tych, które chcą przejść na Wi-Fi 6.

Nie każdy potrzebuje najwyższej szybkości transmisji i wielu zaawansowanych funkcji. Często wystarcza proste i niedrogie urządzenie, które zapewnia wszystko, czego potrzebujemy. Właśnie to oferuje najnowsza seria Zyxel: urządzenia w atrakcyjnej cenie wyposażone dokładnie w te funkcje, które są użyteczne dla małych organizacji.

NWA50AX-zyxel
Należy też pamiętać, że NWA50AX ma nie tylko zapewniać wysokie prędkości i niskie opóźnienie charakterystyczne dla Wi-Fi 6 względem Wi-Fi 5. Ma też obsługiwać wiele połączonych urządzeń jednocześnie, a dzięki mechanizmowi MU-MIMO być bardziej odpornym na wpływ sieci 4G/5G.

NWA50AX-zyxel-punkt-dostepowy-csb
Punkt dostępowy ZYXEL NWA50AX może być zasilany poprzez zasilacz wtyczkowy 12VDC 1A lub poprzez PoE+ 802.3at, co znacznie ułatwia montaż urządzenia - wystarczy jeden przewód teleinformatyczny do zasilania oraz transmisji z siecią przy wykorzystaniu odpowiedniego switcha lub power injectora. Urządzenia ZYXEL NWA50AX do sprawnego działania muszą zostać dodane do licencji Zyxel Nebula.

nebula-zyxel-csb
Nebula Cloud Networking opiera swoją funkcjonalność na zarządzaniu sprzętowym bazującym na chmurze. Gwarantuje dostępność do wszystkich urządzeń z jednego panelu sterowania. Możliwa jest zdalna instalacja na urządzeniach korzystających z Zyxel Nebula. Zarządzanie urządzeniami odbywa się w czasie rzeczywistym wraz z historią. Nebula Cloud Networking umożliwia konfigurację sieci bezprzewodowej, uzyskanie dostępu do informacji o sieci w czasie rzeczywistym, centralnie zarządzać oraz mieć kontrolę nad siecią, nawet gdy jesteś w ruchu. NCC oferuje elastyczne opcje, które można dostosować do swoich indywidualnych wymagań, niezależnie od tego, czy użytkownik korzysta z opcji podstawowej (bezpłatnej), zapewniającej spokój bez dodatkowych kosztów, czy rocznej lub nieograniczonej subskrypcji pakietu profesjonalnego.

Dodatkowym atutem zarządzania centralnego jest fakt, iż punkty dostępowe Zyxel Nebula potrafią automatycznie wykrywać oraz blokować ustawienia, które potencjalnie mogłyby wpłynąć na rozłączenie połączenia pomiędzy urządzeniem, a centrum kontroli Nebula.

Podziel się tym postem