Twój towar jest niezgodny z opisem? Jest uszkodzony? A może brakuje części produktu? Zrobimy wszystko, aby znaleźć rozwiązanie, które będzie Cię satysfakcjonować.

Aby rozpocząć proces reklamacji konieczne jest wypełnienie formularza reklamacyjnego. Poniżej znajdziesz niezbędne informacje.

Jak złożyć reklamację?

Na zamówienia ze sklepu internetowego można złożyć reklamacje logując się do Panelu Klienta a następnie wybierając opcję "reklamacja". W tym miejscu znajduję się formularz, który należy wypełnić, a następnie wraz z odpowiednio zabezpieczonym towarem przesłać na adres naszej firmy tj. Aleja Generała Okulickiego 18, wraz z kopią dowodu zakupu (paragon/faktura)

Reklamacja za pomocą wzoru oświadczenia wypełnianego odręcznie

Możesz także dokonać reklamacji używając naszego wzoru oświadczenia do odręcznego wypełnienia. Oświadczenie o reklamacji towaru należy pobrać klikając w poniższy odnośnik, a następnie wypełnić oraz wraz z reklamowanym towarem, odpowiednio go wcześniej zabezpieczając, wysłać na adres naszej firmy, tj. Aleja Generała Okulickiego 18 wraz z kopią dowodu zakupu (paragon/faktura)

Reklamacja i zwrot towaru

Prosimy o dołączenie załącznika.