Nowoczesne technologie - Historia sukcesu marki Uniview. Dlaczego produkty i rozwiązania Uniview to najlepsza decyzja? Monitoring wizyjny ery Al. Sztuczna inteligencja przyszłością branży CCTV

Uniview to wiodący producent w branży monitoringu wideo, a ich kamery stanowią godną alternatywę dla kosztownych urządzeń innych producentów. W zróżnicowanej ofercie znajdziecie sprzęt oparty na najnowszych technologiach, z zaawansowaną analityką oraz funkcją rozpoznawania postaci.

Serdecznie zapraszamy na webinar, podczas którego bliżej poznacie markę Uniview oraz ich ofertę. W trakcie szkolenie opowiemy Wam o firmie UNV, pokażemy zalety ich produktów, a także porozmawiamy o sztucznej inteligencji w branży CCTV.

Zapiszcie się już dzisiaj!

Termin szkolenia: 28.06.2022
Godzina szkolenia: 10.00
Typ szkolenia: Online

Formularz Uniview 28.06.2022

zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem ich danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, inaczej RODO) - Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 oraz przepisami krajowymi w zakresie ochrony danych osobowych.

I. Przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji szkolenia organizowanego przez Centrum Systemów Bezpieczeństwa Sp. z o.o.