Rok Producentów w CSB: Marzec z AJAX

Kupuj produkty, zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrody!

W marcu nasza promocja "Rok Producentów w CSB" będzie poświęcona ukraińskiej firmie Ajax Systems.

Ta międzynarodowa firma powstała w 2011 r. i specjalizuje się w bezprzewodowych systemach alarmowych. Urządzenia tej marki to nie tylko gwarancja niezawodności, ale również wygody w użytkowaniu.

Chroń siebie i swój dom, korzystaj ze sprawdzonych rozwiązań jakie oferuje Ajax Systems. Zintegrowana ochrona, którą można łatwo zarządzać jest odporna na próby manipulacji i natychmiastowo reaguje na zagrożenia.

Warto wspomnieć, że firma Ajax Systems w tym trudnym czasie aktywnie wspiera swój kraj przekazując częściowe zyski ze sprzedaży na pomoc.

Decydując się na zakup systemów bezpieczeństwa firmy Ajax nie tylko wyposażycie się w niezawodny sprzęt, ale też przyczynicie się do wsparcia mieszkańców Ukrainy - liczy się każda złotówka!

Jeśli jeszcze nie dołączyłeś do naszej promocji nie zwlekaj! Kupując w marcu produkty firmy Ajax za każde wydane 10 zł otrzymasz 1 pkt!

Próg punktowy w marcu wynosi 1000 punktów.

Osoba, która na koniec miesiąca przekroczy próg punktowy i otrzyma najwięcej punktów ze wszystkich Uczestników otrzyma nagrodę producenta marki, której dotyczył dany miesiąc.

Każda osoba, która przekroczy ustanowiony w danym miesiącu próg punktowy otrzymuje rabat na jednorazowy zakup ważny do 6 miesięcy – na produkty marki, której dotyczy dany miesiąc.