Rok Producentów w CSB: styczeń z ATTE

Pierwszy miesiąc promocji "Rok Producentów w CSB" poświęcony będzie firmie ATTE. Wszyscy uczestnicy, którzy wyrazili chęć wzięcia udziału w naszej akcji, wypełniając formularz rejestracyjny mogą zdobywać swoje pierwsze punkty, które niebawem będą wymieniane na nagrody i rabaty!

Wystarczy tylko kupić dowolny produkt marki ATTE, a punkty zostaną automatycznie przypisane. Pamiętajcie, że każde wydane 10 zł to 1 pkt!

ATTE to polski producent, który specjalizuje się w urządzeniach elektronicznych dla branży security. W swojej ofercie posiada zasilacze, przetwornice napięcia, nowoczesne przełączniki PoE oraz systemy transmisji sygnału i zasilania w monitoringu analogowym HD za pomocą skrętki UTP.

Urządzenia tej marki to gwarancja wysokiej jakości przy równoczesnym zachowaniu atrakcyjnych cen. Oferta jest bardzo szeroka, dzięki czemu każdy klient znajdzie sprzęt, który będzie mu w pełni odpowiadał.

Więcej o ATTE oraz produktach tej marki możecie przeczytać w naszym artykule: Z cyklu uczymy: Nazewnictwo linii produktowej ATTE

Jeśli jeszcze się nie zapisałeś, nie czekaj dłużej! Każdy kto wypełni formularz rejestracyjny do 30 stycznia 2022 r. otrzyma dodatkowe 10 pkt na start!