Uniview

Rok Producentów w CSB: Grudzień z D-Link!

Kupuj produkty, zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrody!

W grudniu nasza promocja "Rok Producentów w CSB" będzie poświęcona firmie D-Link.

D-Link to uznany producent urządzeń dla przedsiębiorstw, operatorów telekomunikacyjnych ale również inteligentnych rozwiązań dla domu w oparciu o usługi chmury mydlink, kompatybilne z HomeKit, Google Home oraz Amazon Echo.

Od ponad przeszło 30 lat firma produkuje i dostarcza rozwiązania do bezprzewodowej i przewodowej komunikacji między urządzeniami na całym świecie. Począwszy od wzornictwa urządzeń, wydajności oraz doświadczeń z użytkowania, aż po wsparcie techniczne, D-Link dokłada wszelkich starań się, aby ich produkty i usługi spełniały wszystkie oczekiwania konsumentów.

W tym miesiącu za każde 10zł, które wydacie na produkty marki D-Link, dostaniecie od nas 1 punkt. Punkty wymienicie na nagrody lub rabat na zakupy.

Za zakupy powyżej 1000 zł produktów marki D-Link, kupujący otrzymuje rabat 5% od zamówienia.

Próg punktowy w grudniu wynosi 500 punktów.

Osoba, która na koniec miesiąca przekroczy próg punktowy i otrzyma najwięcej punktów ze wszystkich Uczestników otrzyma nagrodę producenta marki, której dotyczył dany miesiąc.

Każda osoba, która przekroczy ustanowiony w danym miesiącu próg punktowy otrzymuje rabat na jednorazowy zakup ważny do 6 miesięcy – na produkty marki, której dotyczy dany miesiąc.