Jablotron

Rok Producentów w CSB: Lipiec z Jablotron!Kupuj produkty, zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrody!

W lipcu nasza promocja "Rok Producentów w CSB" będzie poświęcona czeskiej firmie Jablotron.

Jablotron jest międzynarodową firmą technologiczną, która od 1990 roku dostarcza na rynek innowacyjne produkty. 30 lat doświadczenia przekłada się na dobrą jakość asortymentu. Firma została założona przez grupę pasjonatów, która na strychu zwykłego domu jednorodzinnego w Jabłońcu nad Nysą projektowała urządzenia elektroniczne.

Firma ta posiada kompletną gamę produktów do zabezpieczeń budynku, kontroli dostępu oraz automatyki budynkowej centrale alarmowe, czujki ruchu, manipulatory, kamery kopułowe oraz tubowe, czujki kontaktronowe, czujniki wstrząsu, bariery podczerwieni, czujki temperatury, termostaty sterujące, głowice termostatyczne, czujki dymu i temperatury, czujniki gazu, czujka czadu, czujka wycieku wody, sygnalizatory wewnętrzne oraz zewnętrzne, systemy lokalizacji oraz alarmowe do pojazdów.

Jeśli jeszcze nie dołączyłeś do naszej promocji nie zwlekaj! Kupując w lipcu produkty firmy Jablotron za każde wydane 10 zł otrzymasz 1 pkt!


Próg punktowy w lipcu wynosi 500 punktów.

Osoba, która na koniec miesiąca przekroczy próg punktowy i otrzyma najwięcej punktów ze wszystkich Uczestników otrzyma nagrodę producenta marki, której dotyczył dany miesiąc.

Każda osoba, która przekroczy ustanowiony w danym miesiącu próg punktowy otrzymuje rabat na jednorazowy zakup ważny do 6 miesięcy – na produkty marki, której dotyczy dany miesiąc.