jabra yealink

Rok Producentów w CSB: Kwiecień w duecie z JABRA i YEALINK!!!Kupuj produkty, zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrody!

W kwietniu nasza promocja "Rok Producentów w CSB" będzie poświęcona wyjątkowo dwóm znanym firmom z rynku wideokonferencji – JABRA i YEALINK!

JABRA

Jabra jest producentem światowej klasy rozwiązań audio i wideo. Firma wytwarza inteligentne zestawy słuchawkowe i narzędzia do komunikacji, które pomagają profesjonalistom wydajnie pracować. Dodatkowo projektuje bezprzewodowe zestawy słuchawkowe i słuchawki douszne, które zapewniają użytkownikom lepszą jakość połączeń oraz lepszy odbiór muzyki i multimediów. Jabra opracowuje też pionierskie rozwiązania wideokonferencyjne zapewniające lepszą jakość spotkań (niezależnie od miejsca, w którym pracują ich uczestnicy). Wszystko to jest możliwe, gdyż jako członek Grupy GN dysponują kompleksową wiedzą i doświadczeniem w zakresie technologii dźwięku, na potrzeby rozwiązań konsumenckich, profesjonalnych i medycznych.

YEALINK

Firma powstała w 2001 roku i jest globalnym producentem rozwiązań UC. Marka zajmuje się innowacjami nie tylko w zakresie telefonii komunikacyjnej, komunikacji głosowej, ale także wideokonferencji i rozwiązań do współpracy z najlepszą w swojej klasie jakością, innowacyjną technologią i przyjaznym dla użytkownika doświadczeniem. Kompleksowa oferta Yealink obejmuje systemy wideokonferencyjne, telefony konferencyjne, nabiurkowe telefony IP, bezprzewodowe telefony DECT i akcesoria. Jako jeden z najlepszych dostawców w ponad 140 krajach i regionach, Yealink zajmuje pierwsze miejsce w globalnym udziale w rynku dostaw telefonów SIP (Global IP Desktop Phone Growth Excellence Leadership Award Report, Frost & Sullivan, 2019). Jeśli jeszcze nie dołączyłeś do naszej promocji nie zwlekaj! Kupując w kwietniu produkty firmy Jabra i Yealink za każde wydane 10 zł otrzymasz 1 pkt!


Próg punktowy w kwietniu wynosi 500 punktów.

Osoba, która na koniec miesiąca przekroczy próg punktowy i otrzyma najwięcej punktów ze wszystkich Uczestników otrzyma nagrodę producenta marki, której dotyczył dany miesiąc.

Każda osoba, która przekroczy ustanowiony w danym miesiącu próg punktowy otrzymuje rabat na jednorazowy zakup ważny do 6 miesięcy – na produkty marki, której dotyczy dany miesiąc.