jabra yealink

Rok Producentów w CSB: Listopad z Pulsar!!

Kupuj produkty, zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrody!

W listopadzie nasza promocja "Rok Producentów w CSB" będzie poświęcona firmie Pulsar.

Firma PULSAR powstała w 1994 roku i posiada 28 lat doświadczenia. Głównym profilem firmy jest produkcja urządzeń i akcesoriów do systemów alarmowych, kontroli dostępu, telewizji przemysłowej. Produkcja, magazyn oraz pozostałe działy firmy zajmują obecnie 5000 m2. Firma zatrudnia ponad 230 pracowników o wysokich kwalifikacjach zawodowych, w każdym z działów: produkcyjnym, konstruktorsko-technologicznym, marketingowym i administracyjnym. Dzięki temu zapewnia stałą i wysoką jakość wyrobów i świadczonych usług.

Pulsar jest wiodącym liderem w Polsce w swojej branży oraz posiada wielu klientów w Europie i innych krajach na świecie (50 krajów na export). Pozycja firmy na rynku jest wynikiem wysokiej jakości i niezawodności produktów, doświadczenia oraz doskonałej obsługi Klientów.

Polityka firmy owocuje ciągłym wzrostem sprzedaży i ekspansją na nowe rynki. Biorąc pod uwagę duży wpływ bezpośrednich kontaktów z Klientami i Odbiorcami firma sukcesywnie poszerza zakres szkoleń oraz czynnie uczestniczymy w targach i imprezach branżowych np. SECUREX, IFSEC.

Produkty, które znajdziecie w ofercie tego producenta to:

1. Obudowy
2. Zasilacze
3. Switche i urządzenia PoE
4. Rozwiązania w standardzie Rack 19"
5. Urządzenia do CCTV HD
6. Systemy przeciwpożarowe
7. Mean Well


W tym miesiącu za każde 10zł, które wydacie na produkty marki Pulsar, dostaniecie od nas 1 punkt. Punkty wymienicie na nagrody lub rabat na zakupy.


Próg punktowy w listopadzie wynosi 500 punktów.

Osoba, która na koniec miesiąca przekroczy próg punktowy i otrzyma najwięcej punktów ze wszystkich Uczestników otrzyma nagrodę producenta marki, której dotyczył dany miesiąc.

Każda osoba, która przekroczy ustanowiony w danym miesiącu próg punktowy otrzymuje rabat na jednorazowy zakup ważny do 6 miesięcy – na produkty marki, której dotyczy dany miesiąc.