Uniview

Rok Producentów w CSB: Październik z TP-Link!Kupuj produkty, zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrody!

W październiku nasza promocja "Rok Producentów w CSB" będzie poświęcona firmie TP-Link.

Od ponad 20 lat TP-Link redefiniuje sposób w jaki myślimy o sieciach bezprzewodowych. Stawiając na niezawodność i wydajność, producent może pochwalić się portfolio produktów, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od wymagań i budżetów.

Stawianie klienta na pierwszym miejscu sprawiło, że marce zaufały setki milionów osób w ponad 170 krajach, czyniąc firmę światowym liderem rynku WLAN.

Bez wątpienia nasza codzienność jest coraz silniej poddawana cyfryzacji - TP-Link jednak jest gotowy na te zmiany i wyzwania jutra. Poza efektywnymi urządzeniami sieciowymi dla domu i firmy, oferuje liczne akcesoria, banki energii i rozwiązania smart home.


Specjalnie dla Was przygotowaliśmy z naszym Partnerem TP-Link mnóstwo atrakcji, w tym Tour po Polsce!


Więcej informacji znajdziecie >> tutaj <<.


Pamiętajcie, w tym miesiącu za każde 10zł, które wydacie na produkty marki TP-Link, dostaniecie od nas 1 punkt.

Punkty wymienicie na nagrody lub rabat na zakupy.


Próg punktowy w październiku wynosi 500 punktów.

Osoba, która na koniec miesiąca przekroczy próg punktowy i otrzyma najwięcej punktów ze wszystkich Uczestników otrzyma nagrodę producenta marki, której dotyczył dany miesiąc.

Każda osoba, która przekroczy ustanowiony w danym miesiącu próg punktowy otrzymuje rabat na jednorazowy zakup ważny do 6 miesięcy – na produkty marki, której dotyczy dany miesiąc.