Uniview

Rok Producentów w CSB: Czerwiec z Uniview!Kupuj produkty, zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrody!

W czerwcu nasza promocja "Rok Producentów w CSB" będzie poświęcona chińskiej firmie Uniview.

Uniview jest wiodącym producentem w branży monitoringu wideo. Działają już od 15 lat i mogą pochwalić się licznymi sukcesami i innowacyjnymi produktami. Obecnie są trzecim co do wielkości graczem w branży monitoringu wideo w Chinach.

Firma ta posiada kompletną gamę produktów do monitoringu wideo zawierającą: kamery internetowe, sieciowe rejestratory wideo, urządzenia kodujące i dekodujące, rozwiązania magazynujące oraz oprogramowania i aplikacje klienckie spełniające wymagania różnorodnych branż i zastosowań, w tym handlu detalicznego, branży budowlanej, przemysłu, edukacji, obiektów komercyjnych, monitoringu miejskiego itp.

Od niedawna nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem marki Uniview w Polsce!!!


Jeśli jeszcze nie dołączyłeś do naszej promocji nie zwlekaj! Kupując w czerwcu produkty firmy Uniview za każde wydane 10 zł otrzymasz 1 pkt!


Próg punktowy w czerwcu wynosi 500 punktów.

Osoba, która na koniec miesiąca przekroczy próg punktowy i otrzyma najwięcej punktów ze wszystkich Uczestników otrzyma nagrodę producenta marki, której dotyczył dany miesiąc.

Każda osoba, która przekroczy ustanowiony w danym miesiącu próg punktowy otrzymuje rabat na jednorazowy zakup ważny do 6 miesięcy – na produkty marki, której dotyczy dany miesiąc.