Rok Producentów w CSB: Maj z Zyxelem!

Kupuj produkty, zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrody!

W maju nasza promocja "Rok Producentów w CSB" będzie poświęcona marce która specjalizuje się w technologii sieciowej czyli Zyxel.

ZYXEL

Firma jest słusznie uważana za jedną z najpopularniejszych w branży. Jej działalność skupia się na projektowaniu i dostarczaniu kompletnych rozwiązań szerokopasmowych dla przedsiębiorstw technologicznych, małych i średnich firm oraz dla użytkowników domowych. Zyxel to synonim wysokiej jakości rozwiązań sieciowych i internetowych. Tajwańskie przedsiębiorstwo dostarcza swoje rozwiązania milionom użytkowników na całym świecie.

Tajwańska marka Zyxel jest obecnie jedną z niewielu firm na świecie, które oferują kompletne rozwiązania sieciowe – w tym również końcowe urządzenia DSL, wyposażenie centrali, rozwiązania do zabezpieczenia sieci, przełączniki, produkty WLAN, rozwiązania do magazynowania danych i systemy scentralizowanego zarządzania siecią.

Technologie, które wyznaczają kierunek

Technologie firmy Zyxel już od lat wyznaczają kierunek rozwoju dla wielu naśladowców i dla całej branży. Tajwańska marka wiele inwestuje w innowacje i badania nad nowymi technologiami, które po szeregach testów są wprowadzane do oferty. Firma Zyxel inwestuje nie tylko w badania, ale także w rozwój pracowników. Topowy tajwański producent ma do dyspozycji aż trzy centra badań i rozwoju. Inwestycje w badania stanowią około 6% rocznych zysków firmy. To wyraźny dowód na to, jak ogromne znaczenie dla marki ma nieustanny rozwój, tworzenie innowacyjnych nowości i rozwiązań, które wyprzedzą propozycje innych producentów.

Jeśli jeszcze nie dołączyłeś do naszej promocji nie zwlekaj! Kupując w maju produkty firmy Zyxel za każde wydane 10 zł otrzymasz 1 pkt!

Próg punktowy w maju wynosi 500 punktów.

Osoba, która na koniec miesiąca przekroczy próg punktowy i otrzyma najwięcej punktów ze wszystkich Uczestników otrzyma nagrodę producenta marki, której dotyczył dany miesiąc.

Każda osoba, która przekroczy ustanowiony w danym miesiącu próg punktowy otrzymuje rabat na jednorazowy zakup ważny do 6 miesięcy – na produkty marki, której dotyczy dany miesiąc.