1. Monitoring

1.1. Co oznacza tryb pracy noc/dzień na kamerach?

Oznacza to, iż kamera ma zdolność do automatycznego przełączenia się pomiędzy trybami kolor/czarno-biały. Funkcja dzień/noc monitoruje natężenie światła i kiedy odpowiednia wartość zostanie przekroczona, kamera zmienia tryb na czarno-biały, który lepiej sobie radzi w warunkach nocnych. 

Kamery, które nie posiadają funkcji D/N, a więc nie dokonają automatycznej zmiany w tryb czarno-biały nie potrafią zwiększyć czułości w warunkach nocnych.

1.2. Czy możliwe jest podłączenie kilku kamer do rejestratora NVR z jedną kartą sieciową?

Fizycznie jest to niemożliwe gdyż rejestratory NVR nie posiadają klasycznych wejść BNC na kamery analogowe,, jednak można zrobić to za pomocą switcha sieciowego. Najlepszym wyjściem byłoby aby ten switch posiadał interfejsy 1 gb oraz był urządzeniem, który obsługuje PoE. Umiejętne konfigurowanie systemów telewizji przemysłowej, która jest oparta na urządzeniach IP jest możliwe tylko w przypadku zrozumienia tematyki sieci komputerowych.

Wciąż nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie?

Zadaj nam je za pomocą poniższego formularza, a postaramy się na nie odpowiedzieć jak ekspresowo!

Pytania

Administratorem danych osobowych jest Centrum Systemów Bezpieczeństwa. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, adres: Aleja Generała Leopolda Okulickiego 18, e-mail: biuro@csb.net.pl, telefon: 502611000, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.