ROK PRODUCENTÓW W CSB

Zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrody!

Mamy zaszczyt ogłosić, iż Rok 2022 to Rok Producentów w naszej firmie. To oznacza wiele fantastycznych korzyści, promocji i interesujących okazji, które płyną do Was wartkim nurtem Drodzy Klienci.

No dobrze, ale jak działa nasza akcja? To całkiem proste!

Każdy miesiąc przypisany jest do jednego z naszych Partnerów/Producentów. Dokonując zakupów w wyznaczonym miesiącu oznaczonym jego emblematem zbieracie punkty i wymieniacie je na nagrody lub większy rabat na jednorazowy zakup. Przykładowo w styczeń poświęcony jest producentowi ATTE i kupując produkty w styczniu z logiem ATTE zamieniasz wydane złotówki na punkty, a w lutym Partner się zmienia.

Bądźcie czujni, bo to, któremu producentowi poświęcony będzie miesiąc wskażemy maksymalnie do 2 dni roboczych przed rozpoczęciem danego miesiąca, a może nie tyle wskażemy co sami zgadniecie? 

CO ZYSKASZ?

NAGRODY I RABATY

Za każde wydane 10 zł w CSB otrzymasz 1 punkt. Gdy uzbierasz określoną ilość dostaniesz rabat na kolejne zakupy lub wymienisz je na ciekawe nagrody.

DARMOWE SZKOLENIA

Podczas trwania akcji organizować będziemy wiele interesujących szkoleń, które nie tylko ukażą wam szeroką gamme produktową naszych Partnerów, ale też dadzą potężną dawkę wiedzy, niezbędnej do wykorzystania pełnego potencjału tych produktów. Każde szkolenie okraszone będzie odpowiednim certyfikatem.

POZNANIE PARTNERÓW

W miesiącu danego producenta będzie wydawany cykl artykułów poświęconych przedstawieniu produktów, ich rozwiązań i zastosowań. Ponadto dowiecie się jak powstawała firma, jaka jest jej wizja, cel i plany na przyszłość. Chcąc być na bieżąco, warto zaglądać na naszego FB oraz LN, bo przygotowaliśmy dla Was wiele niespodzianek i wiadomości, których nie znajdziecie nigdzie indziej.