Wprowadzenie do systemu Omada SDN i jego konfiguracja ​

tplink_logo csb_logo

Temat szkolenia: Wprowadzenie do systemu Omada SDN i jego konfiguracja

Data szkolenia: 31.10.2022

Godzina rozpoczęcia szkolenia: 15:00

Czas trwania szkolenia: 3h

Miejsce szkolenia: Hotel Falcon, Jastrzębia 29, 35-207 Rzeszów

Certyfikowane szkolenia z TP-Linkiem

Nasza branża zmienia się dynamicznie, a nadążyć za nowościami nie jest łatwo. Dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów i organizujemy szkolenia, które pozwolą im być na bieżąco z branżowymi nowinkami.

Z radością ogłaszamy też, że nawiązaliśmy w tym zakresie współpracę z firmą TP-Link Polska. Jako jedna z niewielu firm będziemy prowadzić szkolenia pod ich patronatem, za udział w których uczestnicy otrzymają certyfikaty. 

Naszym wspólnym celem jest wsparcie techniczne naszych Klientów oraz podnoszenie ich kwalifikacji.
Dziękujemy TP-Linkowi za zaufanie i wierzymy, że nasza dalsza współpraca będzie korzystna dla obu stron i przyniesie wiele dobrego.

 

Podczas części praktycznej poświęconej systemowi Omada SDN uczestnicy: 

 
  • poznają przykłady zastosowania urządzeń; 
  • zapoznają się z systemem Omada SDN w zakresie zarządzania przełącznikami i punktami dostępowymi z serii EAP; 
  • poznają zasady działania systemu oraz konfigurację funkcji w kontekście tworzenia infrastruktury WiFi wykorzystującej sieci VLAN i routing
  • poznają możliwości kontrolera oraz wykonają przykładową konfigurację uwzględniającą: - konfigurację przełącznika w zakresie VLAN; - tworzenie wielu sieci bezprzewodowych z mapowaniem do VLAN; - konfigurację dodatkowych zabezpieczeń sieci (MAC Filtering); - tworzenie portalu z wykorzystaniem kodów jednorazowych; - omówienie pozostałych metod uwierzytelniania; - powiązania kontrolera z Omada Cloud. 
  • poznają funkcje umożliwiające optymalizację wydajności sieci bezprzewodowej; 
  • zapoznają się z nadchodzącymi premierami produktowymi z serii Omada SDN oraz nowymi funkcjonalnościami, a także informacjami o planowanych aktualizacjach oprogramowania.

Więcej informacji wkrótce

Ważne informacje

Wszystkich uczestników szkolenia prosimy o zabranie ze sobą laptopa wyposażonego w port Ethernet, z zainstalowanym systemem Windows 7 lub nowszym (niezbędny będzie dostęp do konta administratora w systemie operacyjnym) oraz dodatkowego urządzenia mającego możliwość komunikacji z Internetem poprzez WiFi np. Smartfona.

Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymają certyfikaty potwierdzające ukończenie szkolenia.

Już nie możemy się doczekać spotkania z Wami. Jesteśmy gotowi, aby podzielić się z Wami naszą wiedzą i przy okazji poznać Was bliżej. Do zobaczenia!

Zapisy zakończone!