Uniview

Kamera Uniview EASY IPC2122LR5-UPF28M-F, 2.8mm, IR50, IP67, Defog

771,80 zł brutto 627.48 netto

Typ kamery: IP, 
Rodzaj kamery: Tubowa, 
Rozdzielczość: 2 Mpx (1920x1080px), 
Klasa szczelności: IP67, 
Funkcje AI: Wykrywanie ruchu, 
Dodatkowe cechy: Defog, DWDR, PoE, IR50

Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie
Zamów do 14:00, wysyłka tego samego dnia!

Może Ci się przydać

Kamera IP zewnętrzna UniView IPC2122LR5-UPF28M-F

Uniview Kamera tubowa IPC2122LR5-UPF28M-F 2MP 2,8mm IR50 IP67 DWDR PoE Defog 

FRONT

Zewnętrzna kamera IP Uniview IPC2122LR5-UPF28M-F o budowie tubowej to wszechstronne i zaawansowane technologicznie urządzenie, które pozwala zbudować system monitoringu do wielu profesjonalnych zastosowań. Kompaktowa, estetycznie wykonana obudowa umożliwia wdrożenie dyskretnego monitoringu przystosowanego do różnych lokalizacji i zastosowań. Dzięki temu, Uniview IPC2122LR5-UPF28M-F doskonale sprawdza się miejscach użyteczności publicznej, m.in. parkingach, sklepach, hotelach, lotniskach, urzędach czy instytucjach. Nadają się również na instalacje osiedlowe, domowe. Dla wymagających klientów posiada ona aż rozdzielczość  równą 2 Mpx 1920 x 1080 px oraz 50 metrów zasięgu IR.

Najważniejsze cechy IPC2122LR5-UPF28M-F:

 Funkcjonalność dzień / noc

 SmartIR, zasięg IR do 50 m

 2D / 3D DNR (cyfrowa redukcja szumów)

 Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG

 Zgodność ONVIF

 Szeroki zakres temperatur: -30 ° C do 60 ° C (-22 ° F do 140 ° F)

 IP67

 Wysokiej jakości obraz - przetwornik CMOS 8 Mpx 1/2.7"

 Rozdzielczość pracy 2 Mpx przy 30 kl/s

 Technologia DWDR

 Obsługuje zasilanie PoE

⭕ Zasięg czujnika (DORI):

      ➤ Wykrywanie: 42 m

      ➤ Obserwacja: 16,8 m

      ➤ Identyfikacja: 8,4 m

      ➤ Rozpoznanie: 4,2 m

Cechy

Dzięki technologii PoE instalacja kamery jest prosta i szybka. Kamera tubowa  IPC2128LR3-DPF28M-F marki Uniview z obiektywem 2,8 mm i przetwornikiem obrazu 1/2.7" Progressive Scan CMOS. Pracuje w rozdzielczości 2 Mpx - 1920 x 1080 pikseli. Ma wbudowany promiennik podczerwieni, który poprawia widoczność w ciemnościach do 50 metrów. Obraz kompresowany jest przy użyciu kodowania Ultra 265, H.265, H.264 lub MJPEG. Zapis obrazu może trafiać standardowo do rejestratora z dyskiem twardym lub na kartę pamięci. Dodatkowo za pomocą aplikacji można mieć podgląd z kamery na urządzeniach mobilnych.

BOK

Poszerzony zakres dynamiki WDR

Dzięki poszerzonemu zakresowi dynamiki kamery Uniview IPC2122LR5-UPF28M-F, możliwe staje się uzyskanie obrazu o najlepszej widoczności, niezależnie od pory dnia i poziomu oświetlenia. Korygowanie prześwietlonych oraz zbyt ciemnych fragmentów kadru pozwala na uzyskanie bardziej szczegółowego i wyraźnego nagrania.

WDR

System redukcji szumów 3D DNR

Kamera Uniview IPC2122LR5-UPF28M-F ma wbudowaną opcję redukcji szumów, która niezależnie od zmiennego oświetlenia pozwala na rejestrowanie wyraźnych i szczegółowych nagrań. Zmniejszona ilość zakłóceń sprzętowych nie tylko ułatwia obserwację, ale pozwala też na redukcję rozmiaru rejestrowanych plików wideo.

SZUM

Zaawansowana kompresja Ultra H.265

Połączenie opatentowanej techniki kodowania U-Code 2.0 i H.265 dało początek unikatowej technologii — Ultra 265. Jest to kompletne rozwiązanie, które pozwala oszczędzić do 95% miejsca i obniżyć koszty pamięci masowej o 75%, zapewniając użytkownikom niesamowitą użyteczność. Technika U-Code wykorzystuje „IRP” (inteligentne postrzeganie obszaru) do wykrywania ruchu w każdej klatce. Pozwala to zachować sceny zawierające ważne informacje, a jednocześnie skompresować obszary nieruchome, takie jak trawniki, białe ściany itp.

H265

Wymiary kamery IPC2122LR5-UPF28M-F:

Wymairy

Akcesoria do kamery IPC2122LR5-UPF28M-F:

Akcesoria

Przykładowy Sposób montaż kamery IPC2122LR5-UPF28M-F:

TR-JB06-IN+ TR-UP06-C-IN 

TR-JB05-B-IN+ TR-UP06-C-IN

Montaz

Zdalny podgląd na urządzeniach mobilnych

EZLive - to uproszczona aplikacja do monitoringu mobilnego zaprojektowana specjalnie dla małych firm, odpowiednia dla scenariuszy z mniej niż 6 NVR (maksymalnie 16 kanałów na NVR). Dzięki EZLive możesz uzyskać dostęp do produktów nadzoru Uniview za pośrednictwem sieci, oglądać wideo na żywo, sterować PTZ, uruchamiać dwukierunkowe audio, odbierać alarmy, udostępniać urządzenia w chmurze i zarządzać plikami z dowolnego miejsca. Z kolei oprogramowanie EZ STATION pozwala na podgląd na żywo oraz nagrywanie nadzorowanego obiektu. Nagrania można odtwarzać synchroniczne/asynchroniczne oraz wyszukiwać je według czasu/zdarzenia. Nagrania można odtwarzać na karcie SD. Dodatkowo przez aplikację można konfigurować kamerę oraz zarządzać nią.

aplikacja

Standard ONVIF

Uniview IPC2122LR5-UPF28M-F jest zgodna ze specyfikacją ONVIF, zapewniając interoperacyjność pomiędzy certyfikowanymi produktami do systemów wizyjnych, niezależnie od producenta. ONVIF (Open Network Video Interface Forum) to organizacja zrzeszająca wiele podmiotów z branży CCTV, skupionych nad ujednoliceniem wspólnego protokołu do komunikacji pomiędzy urządzeniami sieciowymi, pochodzącymi od różnych dostawców.

ONVIF

Technologie dla Twojego bezpieczeństwa

Funkcja Region of Interest (RoI)

Funkcja Smart IR

Kompensacja mocnego oświetlenia HLC

Kompensacja światła wstecznego BLC

Maski prywatności

Zaawansowana kompresja Ultra H.265

Zasilanie po skrętce PoE

Funkcja DEFOG

Maski prywatności

Monitoring oraz prywatność mogą iść ze sobą w parze. Kamera Uniview wyposażona w funkcję masek prywatności pozwala na ręczne zasłonięcie na nagraniach szczególnie wrażliwych obszarów kadru, takich jak np. okna. Tym samym ułatwia dopasowanie kamery do różnych lokalizacji, w których planowane jest wdrożenie monitoringu.

Poszerzony zakres dynamiki WDR

Dzięki poszerzonemu zakresowi dynamiki kamery Uniview, możliwe staje się uzyskanie obrazu o najlepszej widoczności, niezależnie od pory dnia i poziomu oświetlenia. Korygowanie prześwietlonych oraz zbyt ciemnych fragmentów kadru pozwala na uzyskanie bardziej szczegółowego i wyraźnego nagrania.

Zasilanie po skrętce PoE

Zasilanie po skrętce kablowej (Power over Ethernet) znacząco ułatwia instalację kamery Uniview w trudno dostępnych miejscach. Wystarczy tylko jeden rodzaj kabla, aby jednocześnie przesyłać sygnał z urządzenia oraz prąd zasilający. Wymagane w tym przypadku są urządzenia sieciowe zgodne z PoE lub adapter zasilający.

Funkcja Region of Interest (RoI)

Dzięki funkcji RoI możliwe jest zmniejszenie wielkości plików wideo rejestrowanych przez kamerę Uniview. Tylko w obszarach kadru wskazanych przez użytkownika jakość nagrywanego obrazu będzie zwiększana, dzięki czemu kluczowe szczegóły pozostaną zawsze widoczne. Z kolei nieistotne elementy, takie jak niebo czy budynki, nie będą zużywać cennego miejsca na dysku.

ROI

Funkcja Smart IR

Przy złych warunkach oświetleniowych i uruchomionym podświetleniu diodami IR, kamera Uniview na bieżąco analizuje obraz pod kątem poziomów jasności, kontrastu i ekspozycji. W razie wykrycia prześwietlenia natychmiast zmniejsza natężenie światła podczerwonego, zapewniając wyraźnie widoczne szczegóły w każdej sytuacji.

Kompensacja mocnego oświetlenia HLC 

Inteligentny algorytm kamery Uniview automatycznie wykrywa miejsca w kadrze, które są zbyt mocno naświetlone, a następnie obniża ich jasność. Umożliwia to dostrzeżenie wszystkich szczegółów, np. tablic rejestracyjnych samochodów, co najlepiej sprawdza się nocą czy w przypadku monitorowania parkingu podziemnego.

Kompensacja światła wstecznego BLC

W przypadku, gdy zbyt mocne źródło światła na dalszym planie powoduje zaciemnienie obiektów na pierwszym planie, kamera Uniview automatycznie rozjaśnia cały obraz. Umożliwia tym samym dostrzeżenie szczegółów w kadrze kamery znajdujących się najbliżej urządzenia, kosztem prześwietlenia dalszego planu.

Funkcja Defog

Funkcja defog Redukuje zakłócenia wywołana wpływem mgły, opadów atmosferycznych, itp.

Defog
Seria
Easy
Typ kamery
Przewodowa IP
Rodzaj kamery
Tuba
Rozdzielczość
2 Mpx
Rozmiar przetwornika
1/2.7"
Czułość
Kolor: 0.005 Lux (F1.6, AGC wł.), B/W: 0 Lux z włączonym oświetlaczem IR
Zasięg naświetlacza IR
50 m
Rodzaj obiektywu
Stałoogniskowy
Ogniskowa
2,8 mm
Klasa szczelności
IP67
Wandaloodporność
Nie
Funkcje kamery
BLC (Kompensacja światła tylnego)
Defog
HLC (Kompensacja oświetlenia)
ICR (mechaniczny filtr podczerwieni)
ONVIF
Funkcje AI
Wykrywanie ruchu
Dodatkowe cechy
Brak
Regulacja
Nachylenie: 0°~90°
Obrót: 0°~360°
Poziom: 0° ~ 360°
Certyfikat
CE: EN 60950-1
FCC: FCC Part 15
UL: UL60950-1
OSD
Maks. 4
Detekcja ruchu
Maks. 4 obszarów
Rozdzielczość nagrywania
Strumień drugi: 4CIF (704 × 576), Maks. 30 kl./s
Strumień główny: 2 Mpx (1920 x 1080), Maks. 30kl./s
Kąt widzenia
Pionowo: 60.1°
Poziomo: 112.7°
Ukośnie: 146.5°
Przysłona
f/1.6
Przetwornik obrazu
1/2.7", 1.6 Mpx, skanowanie progresywne, CMOS
Tryb nocny
Auto (ICR)
Zakres obrotu/przechyłu
Brak informacji
Cyfrowa redukcja szumów
2D DNR
3D DNR
WDR
DWDR
Kompresja wideo
H.264
H.265
MJPEG
Ultra 265 U-code
Bitrate i obsługiwane rozdzielczości
128 Kb/s – 6 Mb/s
Porty sieciowe
1x RJ45 10/100 Base-TX
Komunikacja powiadomień
EZLive
EZStation
EZView
ROI
Maks. 8 obszarów
Zasilanie
12 V DC, PoE
Materiał
Metal
Obsługiwane protokoły
IPv4, IGMP, ICMP, TCP, UDP, DHCP, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, UPnP, HTTP
API
Tak
Temperatura pracy
-30°C ~ +60°C
Kolor
Jasny
Wymiary
191,3 × 72,6 × 70,9 mm
Waga
0,5 kg
Zawartość opakowania
Instrukcja
Gwarancja
24 miesiące