• Obecnie brak na stanie
Uniview

Kamera Uniview Easy IPC3612LB-ADF28K-G 2MP, 2.8mm, IR30, IP67, WDR, PoE

563,00 zł brutto 457.72 netto

Typ kamery: IP, 
Rodzaj kamery: Kopułkowa, 
Rozdzielczość: 2 Mpx (1920x1080px), 
Klasa szczelności: IP67, 
Funkcje AI: Wykrywanie ruchu, 
Dodatkowe cechy: WDR, IR 30m 

Ilość
  Obecnie brak na stanie

Może Ci się przydać

Kamera IP Uniview IPC3612LB-ADF28K-G

Kamera kopułkowa 2MP, 2,8 mm, IP67, IR 30m, WDR, PoE, 12 V DC, mikrofon

front kamery

Wykorzystaj zewnętrzną kamerę IP Uniview IPC3612LB-ADF28K-G o kopułkowej budowie, aby stworzyć profesjonalny system monitoringu oferujący rozmaite funkcje bezpieczeństwa. Urządzenie zamknięto w wytrzymałej, kompaktowej obudowie, która również dzięki estetycznemu wykonaniu pozwoli zbudować dyskretny monitoring w rozmaitych lokalizacjach. Bogactwo zastosowań kamery Uniview sprawia, że świetnie odnajdzie się ona przy zabezpieczaniu miejsc użyteczności publicznej, np. hoteli, parkingów, lotnisk, urzędów, instytucji czy sklepów. 

Najważniejsze cechy:

 Wysokiej jakości obraz - przetwornik CMOS 2 Mpx 1/2.7"

 Rozdzielczość pracy 2 Mpx przy 25/30 kl/s

 Kodowanie Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG

 Wyraźny obraz nawet przy silnym wietrze - technologia WDR 120dB

 Tryb korytarzowy 9:16

 Wbudowany mikrofon

 Promiennik podczerwieni Smart IR - zasięg 30 metrów

 Obsługa kart microSD do 128 GB pojemności

parametry kamery

Poszerzony zakres dynamiki WDR 120 dB

Dzięki poszerzonemu zakresowi dynamiki kamery Uniview IPC3612LB-ADF28K-G, możliwe staje się uzyskanie obrazu o najlepszej widoczności, niezależnie od pory dnia i poziomu oświetlenia. Korygowanie prześwietlonych oraz zbyt ciemnych fragmentów kadru pozwala na uzyskanie bardziej szczegółowego i wyraźnego nagrania.

WDR

Zaawansowana kompresja Ultra H.265

Połączenie opatentowanej techniki kodowania U-Code 2.0 i H.265 dało początek unikatowej technologii — Ultra 265. Jest to kompletne rozwiązanie, które pozwala oszczędzić do 95% miejsca i obniżyć koszty pamięci masowej o 75%, zapewniając użytkownikom niesamowitą użyteczność. Technika U-Code wykorzystuje „IRP” (inteligentne postrzeganie obszaru) do wykrywania ruchu w każdej klatce. Pozwala to zachować sceny zawierające ważne informacje, a jednocześnie skompresować obszary nieruchome, takie jak trawniki, białe ściany itp.

H.265

Wymiary i akcesoria montażowe do IPC3612LB-ADF28K-G: 

Wymiary
Akcesoria

Przykładowy montaż kamery IPC3612LB-ADF28K-G: 

Montaż

Standard ONVIF

Uniview IPC3612LB-ADF28K-G jest zgodna ze specyfikacją ONVIF, zapewniając interoperacyjność pomiędzy certyfikowanymi produktami do systemów wizyjnych, niezależnie od producenta. ONVIF (Open Network Video Interface Forum) to organizacja zrzeszająca wiele podmiotów z branży CCTV, skupionych nad ujednoliceniem wspólnego protokołu do komunikacji pomiędzy urządzeniami sieciowymi, pochodzącymi od różnych dostawców.

Onvif

Technologie dla Twojego bezpieczeństwa

Maski prywatności

Monitoring oraz prywatność mogą iść ze sobą w parze. Kamera Uniview wyposażona w funkcję masek prywatności pozwala na ręczne zasłonięcie na nagraniach szczególnie wrażliwych obszarów kadru, takich jak np. okna. Tym samym ułatwia dopasowanie kamery do różnych lokalizacji, w których planowane jest wdrożenie monitoringu.

Poszerzony zakres dynamiki WDR

Dzięki poszerzonemu zakresowi dynamiki kamery Uniview, możliwe staje się uzyskanie obrazu o najlepszej widoczności, niezależnie od pory dnia i poziomu oświetlenia. Korygowanie prześwietlonych oraz zbyt ciemnych fragmentów kadru pozwala na uzyskanie bardziej szczegółowego i wyraźnego nagrania.

System redukcji szumów 3D DNR

Kamera Uniview posiada wbudowaną opcję redukcji szumów, która niezależnie od zmiennego oświetlenia pozwala na rejestrowanie wyraźnych i szczegółowych nagrań. Zmniejszona ilość zakłóceń sprzętowych nie tylko ułatwia obserwację, ale pozwala też na redukcję rozmiaru rejestrowanych plików wideo.

Zasilanie po skrętce PoE

Zasilanie po skrętce kablowej (Power over Ethernet) znacząco ułatwia instalację kamery Uniview w trudno dostępnych miejscach. Wystarczy tylko jeden rodzaj kabla, aby jednocześnie przesyłać sygnał z urządzenia oraz prąd zasilający. Wymagane w tym przypadku są urządzenia sieciowe zgodne z PoE lub adapter zasilający.

Funkcja Region of Interest (RoI)

Dzięki funkcji RoI możliwe jest zmniejszenie wielkości plików wideo rejestrowanych przez kamerę Uniview. Tylko w obszarach kadru wskazanych przez użytkownika jakość nagrywanego obrazu będzie zwiększana, dzięki czemu kluczowe szczegóły pozostaną zawsze widoczne. Z kolei nieistotne elementy, takie jak niebo czy budynki, nie będą zużywać cennego miejsca na dysku.

Funkcja Smart IR

Przy złych warunkach oświetleniowych i uruchomionym podświetleniu diodami IR, kamera Uniview na bieżąco analizuje obraz pod kątem poziomów jasności, kontrastu i ekspozycji. W razie wykrycia prześwietlenia natychmiast zmniejsza natężenie światła podczerwonego, zapewniając wyraźnie widoczne szczegóły w każdej sytuacji.

Kompensacja mocnego oświetlenia HLC

Inteligentny algorytm kamery Uniview automatycznie wykrywa miejsca w kadrze, które są zbyt mocno naświetlone, a następnie obniża ich jasność. Umożliwia to dostrzeżenie wszystkich szczegółów, np. tablic rejestracyjnych samochodów, co najlepiej sprawdza się nocą czy w przypadku monitorowania parkingu podziemnego.

Kompensacja światła wstecznego BLC

W przypadku, gdy zbyt mocne źródło światła na dalszym planie powoduje zaciemnienie obiektów na pierwszym planie, kamera Uniview automatycznie rozjaśnia cały obraz. Umożliwia tym samym dostrzeżenie szczegółów w kadrze kamery znajdujących się najbliżej urządzenia, kosztem prześwietlenia dalszego planu.

Seria
Easy
Typ kamery
Przewodowa IP
Rodzaj kamery
Kopułka
Rozdzielczość
2 Mpx
Czułość
0 Lux (IR wł.) 0,01 lux f/2.0 (AGC WŁ.)
Zasięg naświetlacza IR
30 m
Rodzaj obiektywu
Stałoogniskowy
Ogniskowa
2,8 mm
Klasa szczelności
IP67
Wandaloodporność
Nie
Funkcje kamery
ANR (Automatyczne nagrywanie na karcie SD)
BLC (Kompensacja światła tylnego)
HLC (Kompensacja oświetlenia)
ICR (mechaniczny filtr podczerwieni)
ONVIF
Funkcje AI
Wykrywanie ruchu
Dodatkowe cechy
Karta SD
Rozdzielczość wideo
Strumień główny: 1920x1080, 1-30 kl/s
OSD
Maks. 4
Detekcja ruchu
Maks. 4 obszary
Obsługiwane protokoły
HTTP, HTTPs, TCP, ARP, RTSP, RTP, RTCP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, NTP, ICMP, IGMP, RTMP, SNMP, SSL, IPv4
Kąt widzenia
Pionowo: 59,1°
Poziomo: 112,9°
Przysłona
f/2.0
Przetwornik obrazu
1/2.7" 2MP Progressive CMOS
Tryb nocny
Auto (ICR)
Zakres obrotu/przechyłu
Obrót: 0° ~ 360°
Przechylenie: 0° ~ 80°
Cyfrowa redukcja szumów
2D DNR
3D DNR
WDR
120 dB
Kompresja wideo
H.264
H.265
MJPEG
Ultra 265 U-code
Bitrate i obsługiwane rozdzielczości
128 Kb/s – 16 Mb/s
Regulacja obrazu
Brak informacji
Porty sieciowe
RJ45 10/100 Base-T
Komunikacja powiadomień
Tak
Zasilanie
12 V, PoE
Materiał
Metal + plastik
Temperatura pracy
-10 ~ +55°C
Kolor
Jasny
Wymiary
Wysokość 96 mm
Średnica 118 mm
Waga
300g
Zawartość opakowania
Instrukcja
Gwarancja
24 miesiące