• Obecnie brak na stanie
Uniview

Kamera Uniview Easy IPC3612LE-ADF28KC-WL 2Mpx, 2.8mm, IR30, IP67, WDR, PoE

814,26 zł brutto 662.00 netto

Typ kamery: IP, 
Rodzaj kamery: Kopułkowa, 
Rozdzielczość: 2 Mpx (1920x1080px), 
Klasa szczelności: IP67, 
Funkcje AI: Wykrywanie ruchu, 
Dodatkowe cechy: WDR, IR 30 m, Defog, ColorHunter

Ilość
  Obecnie brak na stanie

Może Ci się przydać

KAMERA IP UNIVIEW IPC3612LE-ADF28KC-WL

Kamera kopułkowa 2MP, 2.8mm, IP67, IR 30m, ColorHunter, WDR, PoE, 12 V DC

front kamery

Zewnętrzna kamera IP Uniview IPC3612LE-ADF28KC-WL o budowie kopułkowej to wszechstronne i zaawansowane technologicznie urządzenie, które pozwala zbudować system monitoringu do wielu profesjonalnych zastosowań. Kompaktowa, estetycznie wykonana obudowa umożliwia wdrożenie dyskretnego monitoringu przystosowanego do różnych lokalizacji i zastosowań. Dzięki temu, Uniview IPC3612LE-ADF28KC-WL doskonale sprawdza się miejscach użyteczności publicznej, m.in. parkingach, sklepach, hotelach, lotniskach, urzędach czy instytucjach. Nadają się również na instalacje osiedlowe, domowe.

Najważniejsze cechy kamery IPC3612LE-ADF28KC-WL:

 Wysokiej jakości obraz - przetwornik Progressive CMOS 2 Mpx 1/2.8"

 Rozdzielczość pracy 2 Mpx 30 kl/s

 Kodowanie Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG

 Wyraźny obraz nawet przy silnym wietrze - technologia WDR 120dB

 Obsługuje zasilanie PoE

 Zgodność ONVIF

⭕ Defog, ColorHunter

⭕ Klasa szczelności IP67

 Promiennik podczerwieni Smart IR - zasięg 30 metrów

 Obsługa kart microSD do 128 GB pojemności

 Zasięg DORI

      ➤ Wykrywanie: 43,4 m

      ➤ Obserwacja: 17,4 m

      ➤ Identyfikacja: 8,7 m

      ➤ Rozpoznanie: 4,3 m

CECHY

Dzięki technologii PoE instalacja kamery jest prosta i szybka. Kamera kopułkowa IPC3612LE-ADF28KC-WL marki Uniview z obiektywem 2.8 mm i przetwornikiem obrazu 1/2.8" Progressive Scan CMOS. Pracuje w rozdzielczości 2 Mpx - 1920 x 1080 pikseli. Ma wbudowany promiennik podczerwieni, który poprawia widoczność w ciemnościach do 30 metrów. Obraz kompresowany jest przy użyciu kodowania Ultra 265, H.265, H.264 lub MJPEG. Zapis obrazu może trafiać standardowo do rejestratora z dyskiem twardym lub na kartę pamięci. Urządzenie obsługuje karty microSD o maksymalnej pojemności 128 GB. Szeroki kąt widzenia pozwala nagrywać obszerne scenerie. Dodatkowo za pomocą aplikacji można mieć podgląd z kamery na urządzeniach mobilnych.

Poszerzony zakres dynamiki WDR 120 dB

Dzięki poszerzonemu zakresowi dynamiki kamery IPC3612LE-ADF28KC-WL, możliwe staje się uzyskanie obrazu o najlepszej widoczności, niezależnie od pory dnia i poziomu oświetlenia. Korygowanie prześwietlonych oraz zbyt ciemnych fragmentów kadru pozwala na uzyskanie bardziej szczegółowego i wyraźnego nagrania.

WDR

Zaawansowana kompresja Ultra H.265

Połączenie opatentowanej techniki kodowania U-Code 2.0 i H.265 dało początek unikatowej technologii — Ultra 265. Jest to kompletne rozwiązanie, które pozwala oszczędzić do 95% miejsca i obniżyć koszty pamięci masowej o 75%, zapewniając użytkownikom niesamowitą użyteczność. Technika U-Code wykorzystuje „IRP” (inteligentne postrzeganie obszaru) do wykrywania ruchu w każdej klatce. Pozwala to zachować sceny zawierające ważne informacje, a jednocześnie skompresować obszary nieruchome, takie jak trawniki, białe ściany itp.

H.265

Wymiary kamery IPC3612LE-ADF28KC-WL:

Wymiary

Akcesoria montażowe do kamery IPC3612LE-ADF28KC-WL:

Akcesoria

Przykładowy montaż kamery IPC3612LE-ADF28KC-WL: 

Montaż

Standard ONVIF

Uniview IPC3612LE-ADF28KC-WL jest zgodna ze specyfikacją ONVIF, zapewniając interoperacyjność pomiędzy certyfikowanymi produktami do systemów wizyjnych, niezależnie od producenta. ONVIF (Open Network Video Interface Forum) to organizacja zrzeszająca wiele podmiotów z branży CCTV, skupionych nad ujednoliceniem wspólnego protokołu do komunikacji pomiędzy urządzeniami sieciowymi, pochodzącymi od różnych dostawców.

Onvif

Technologie dla Twojego bezpieczeństwa

Funkcja Region of Interest (RoI)

Funkcja Smart IR

Kompensacja mocnego oświetlenia HLC

Kompensacja światła wstecznego BLC

Maski prywatności

Zaawansowana kompresja Ultra H.265

Zasilanie po skrętce PoE

Funkcja DEFOG

Funckja ColorHunter

Maski prywatności

Monitoring oraz prywatność mogą iść ze sobą w parze. Kamera Uniview wyposażona w funkcję masek prywatności pozwala na ręczne zasłonięcie na nagraniach szczególnie wrażliwych obszarów kadru, takich jak np. okna. Tym samym ułatwia dopasowanie kamery do różnych lokalizacji, w których planowane jest wdrożenie monitoringu.

System redukcji szumów 3D DNR

Kamera Uniview posiada wbudowaną opcję redukcji szumów, która niezależnie od zmiennego oświetlenia pozwala na rejestrowanie wyraźnych i szczegółowych nagrań. Zmniejszona ilość zakłóceń sprzętowych nie tylko ułatwia obserwację, ale pozwala też na redukcję rozmiaru rejestrowanych plików wideo.

Zasilanie po skrętce PoE

Zasilanie po skrętce kablowej (Power over Ethernet) znacząco ułatwia instalację kamery Uniview w trudno dostępnych miejscach. Wystarczy tylko jeden rodzaj kabla, aby jednocześnie przesyłać sygnał z urządzenia oraz prąd zasilający. Wymagane w tym przypadku są urządzenia sieciowe zgodne z PoE lub adapter zasilający.

Funkcja Region of Interest (RoI)

Dzięki funkcji RoI możliwe jest zmniejszenie wielkości plików wideo rejestrowanych przez kamerę Uniview. Tylko w obszarach kadru wskazanych przez użytkownika jakość nagrywanego obrazu będzie zwiększana, dzięki czemu kluczowe szczegóły pozostaną zawsze widoczne. Z kolei nieistotne elementy, takie jak niebo czy budynki, nie będą zużywać cennego miejsca na dysku.

ROI

Funkcja Smart IR

Przy złych warunkach oświetleniowych i uruchomionym podświetleniu diodami IR, kamera Uniview na bieżąco analizuje obraz pod kątem poziomów jasności, kontrastu i ekspozycji. W razie wykrycia prześwietlenia natychmiast zmniejsza natężenie światła podczerwonego, zapewniając wyraźnie widoczne szczegóły w każdej sytuacji.

Kompensacja mocnego oświetlenia HLC

Inteligentny algorytm kamery Uniview automatycznie wykrywa miejsca w kadrze, które są zbyt mocno naświetlone, a następnie obniża ich jasność. Umożliwia to dostrzeżenie wszystkich szczegółów, np. tablic rejestracyjnych samochodów, co najlepiej sprawdza się nocą czy w przypadku monitorowania parkingu podziemnego.

Kompensacja światła wstecznego BLC

W przypadku, gdy zbyt mocne źródło światła na dalszym planie powoduje zaciemnienie obiektów na pierwszym planie, kamera Uniview automatycznie rozjaśnia cały obraz. Umożliwia tym samym dostrzeżenie szczegółów w kadrze kamery znajdujących się najbliżej urządzenia, kosztem prześwietlenia dalszego planu.

Funkcja Defog

Funkcja defog Redukuje zakłócenia wywołana wpływem mgły, opadów atmosferycznych, itp.

DEFOG

O technologii ColorHunter

Większość przestępstw odbywa się nocą. Uśpienie i ciemność, to dla przestępców idealne okoliczności do działania. I chociaż systemy monitoringu bezpieczeństwa stają się w ostatnich latach coraz bardziej popularne, nadal nie wszystkie urządzenia dobrze sobie radzą, jeżeli chodzi o kwestie bezpieczeństwa. Dlatego też jednym z istotnych wymagań jest wysokiej rozdzielczości nagrywanie w kolorze, w warunkach słabego oświetlenia lub w ciemności. Nagrania prezentujące kolor i wiele szczegółów są bardzo ważne, zwłaszcza gdy dojdzie do popełnienia przestępstwa. Wtedy to właśnie filmy mogą pełnić rolę materiałów dowodowych. Dzięki takim nagraniom możemy otrzymać precyzyjne informacje o podejrzanych jak: rysy twarzy, kolor skóry i włosów, wzrost, czy kolor ubrania. Dowiemy się także, jakim pojazdem poruszali się, w jakim był kolorze, a także odczytamy numery tablic rejestracyjnych. UNIVIEW jako producent, stale rozwija swoje technologie monitoringu wideo. A zatem, technologia ColorHunter gwarantuje nam w pełni kolorowy i szczegółowy obraz wideo w sytuacji słabego oświetlenia i w nocy.

EZStation - Oprogramowanie do zrządzania systemem monitoringu

Oprogramowanie EZStation daje możliwość podłączenia kamer IP firmy Uniview do komputera w celu podglądu i nagrywania. Możliwe jest również dodanie rejestratora, co umożliwia centralizację kilku systemów monitoringowych Uniview.

Dzięki obsłudze usługi EZCloud możliwe jest dodawanie systemów znajdujących się poza siecią lokalną bez potrzeby posiadania stałego adresu IP, co doskonale nadaje się do tworzenia rozległych systemów rozproszonych

Oprogramowanie jest bezpłatne dla produktów Uniview bez żadnych limitów czasowych ani ilościowych.

EZView oprogramowanie na urządzenia mobilne

Dzięki temu narzędziu możliwy jest podgląd z kamer na urządzeniu mobilnym za pośrednictwem usługi sieciowej EZCloud.

Daje to możliwość kontroli obiektu z dowolnego miejsca bez potrzeby posiadania stałego adresu IP. Program korzysta z darmowej usługi EZCloud.

Oprogramowane systemy iOS oraz Android.

Seria
Easy
Typ kamery
Przewodowa IP
Rodzaj kamery
Kopułka
Rozdzielczość
2 Mpx
Czułość
Kolor: 0.002 Lux (F1.6, AGC wł.), B/W: 0 Lux z włączonym
Zasięg naświetlacza IR
30 m
Rodzaj obiektywu
Stałoogniskowy
Ogniskowa
2.8 mm
Klasa szczelności
IP67
Wandaloodporność
Nie
Funkcje kamery
ANR (Automatyczne nagrywanie na karcie SD)
BLC (Kompensacja światła tylnego)
ColorHunter
Defog
Dewarping
HLC (Kompensacja oświetlenia)
ICR (mechaniczny filtr podczerwieni)
ONVIF
Funkcje AI
Wykrywanie ruchu
Dodatkowe cechy
Karta SD
Wbudowany głośnik
Wbudowany mikrofon
Certyfikat
CE: EN 60950-1
FCC: FCC Part 15
UL: UL60950-1
OSD
Maks. 4
Detekcja ruchu
Maks. 4 obszary
Rozdzielczość nagrywania
Strumień główny, pomocniczy: 1280x720, 1-30 kl/s
Strumień główny: 1080p 1920x1080, 1-30 kl/s
Strumień pomocniczy: 2CIF 704x288, 1-30 kl/s
Strumień pomocniczy: 640*360, 1-30 kl/s
Strumień pomocniczy: 1280x720, 1-30 kl/s
Strumień pomocniczy: CIF 352x288, 1-30 kl/s
Strumień pomocniczy: D1 720x576, 1-30 kl/s
Obsługiwane protokoły
IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, SSL, SNMP
Kąt widzenia
Pionowo: 57,1°
Poziomo: 106,7°
Przysłona
f/1.6
Przetwornik obrazu
1/2,8" 2MP Progressive CMOS
Tryb nocny
Auto (ICR)
Zakres obrotu/przechyłu
Obrót: 0° ~ 360°
Przechylenie: 0° ~ 80°
Cyfrowa redukcja szumów
2D DNR
3D DNR
WDR
120 dB
Kompresja wideo
H.264
H.265
MJPEG
Ultra 265 U-code
Bitrate i obsługiwane rozdzielczości
128 Kbps ~ 6 Mbps
Regulacja obrazu
Normalny/Pionowy/Poziomy/180°/90°W prawo/90°W lewo
Funkcje obrazu
Brak informacji
Porty sieciowe
RJ45 10/100 Base-T
Komunikacja powiadomień
EZLive
EZStation
EZView
ROI
Do 8 stref
Zasilanie
12 V, PoE
Materiał
Metal + plastik
API
Tak
Temperatura pracy
-30°C ~ +60°C
Kolor
Jasny
Wymiary
Wysokość 95 mm
Średnica 118 mm
Waga
300 g
Zawartość opakowania
Instrukcja
Gwarancja
24 miesiące