• Obecnie brak na stanie
TP-Link

Moduł Bluetooth TP-Link UB500 BT 5.0

55,01 zł brutto 44.72 netto

Standard: 5.0, 
Interfejs: USB 2.0, 
Zasięg: do 20 m 

Ilość
  Obecnie brak na stanie

MODUŁ BLUETOOTH TP-LINK UB500 BT 5.0

TP-Link UB500 Bluetooth 5.0 USB

Wyposaż swój komputer w zaawansowaną technologię Bluetooth 5.0, która wprowadza wiele ulepszeń w stosunku do poprzednich wersji. Adapter TP-Link UB500 Bluetooth 5.0 USB to większa szybkość połączeń i większy zasięg względem Bluetooth 4.0, zapewniający silne i stabilne połączenie bezprzewodowe między Twoim komputerem a urządzeniami Bluetooth. Dodatkową korzyścią jest oszczędność energii.

Połączenie z komputerem poprzez Bluetooth

Elegancka i kompaktowa obudowa pozwala na podłączenie adaptera TP-Link UB500 do dowolnego portu USB i pozostawienie go tam, bez znaczenia czy podróżujesz, czy używasz go w domu. Połącz swoje urządzenia Bluetooth z komputerem i to nawet do 7 urządzeń Bluetooth jednocześnie. Możesz przesyłać pliki, muzykę, filmy między swoimi urządzeniami Bluetooth i komputerem z jeszcze większą prędkością.

Odtwarzaj muzykę przez pokój

Dzięki ulepszeniom w Bluetooth 5.0, TP-Link UB500 ma większy zasięg transmisji między urządzeniami takimi jak odtwarzacz muzyki i komputer PC. Większy zasięg pozwala cieszyć się bezstratną jakością dźwięku przez zestaw Bluetooth, bez konieczności poruszania się w pobliżu komputera. Nie musisz się już martwić o dystans wpływający na Twoje słuchanie muzyki.

Rozmiar Nano –  wepnij i zapomnij

Dzięki małym rozmiarom i przemyślanemu designowi możesz wpiąć kartę sieciową UB400 do każdego portu USB i zwyczajnie ją tam zostawić, niezależnie od tego co robisz i gdzie się znajdujesz – w domu czy w podróży.

Specyfikacja:

Standardy i protokoły: Bluetooth 5.0

Porty: USB 2.0

Wymiary: 14,8 × 6,8 × 18,9 mm

Wymagania systemowe: Windows 10/8/7

Środowisko pracy: Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃

Zasięg
do 20 m
Standard
Bluetooth 5.0
Interfejs
USB 2.0
Dodatkowe informacje
Plug and Play
Wymiary
7 x 15 x 19 mm
Waga
10 g
Zawartość opakowania
Instrukcja obsługi
Gwarancja
24 miesiące