• Tylko online
TP-Link

Moduł SFP TP-Link TL-SM321A WDM, 10 km

89,00 zł
72,36 netto

Typ światłowodu: Jednomodowy, 
Rodzaj transmisji: WDM, 
Prędkość interfejsu optycznego: 1,25 Gb/s, 
Zasięg transmisji: 10 km 

Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie
Dostawa w ciągu 3 dni roboczych

MODUŁ SFP TP-LINK TL-SM321A WDM, 10 KM

Moduł SFP-TP-Link-TL-SM321A

Moduł TL-SM321A TP-LINK wspiera najnowszy standard 1000Base-BX. Dwukierunkowa transmisja danych dokonywana jest na pojedynczym włóknie światłowodu, przy wykorzystaniu różnych długości fal. Wykorzystując takie urządzenia firmy TP-LINK jak routery, przełączniki lub media konwertery, dystans transmisji może zwiększyć się do 10km. Urządzenie zapewnia dużą prędkość i wydajność przesyłu danych.

  • Moduł dwukierunkowy SFP, WDM
  • Wsparcie technologii dwukierunkowej transmisji WDM, wykorzystanie pojedynczego włókna, oszczędność kosztów

Specyfikacja techniczna:

Standardy i protokoły: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP

Długość fali: TX: 1550 nm / RX: 1310 nm

Zasilanie: 3,3 V

Certyfikaty: FCC, CE

Kabel: Światłowód jednomodowy

Typ światłowodu: 9/125 um jednomodowy

Maksymalna długość kabla: 10 km 

Prędkość transmisji: 1,25 Gb/s

Typ portu: LC/UPC

Środowisko pracy:

Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~70℃ (32℉~158℉)

Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)

Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca

Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Moduł SFP-TP-Link-TL-SM321A
Długość fali
TX: 1550 nm, RX: 1310 nm
Typ światłowodu
Jednomodowy
Rodzaj transmisji
WDM 1 włókno
Prędkość interfejsu optycznego
1,25 Gb/s
Zasięg transmisji
10 km
Typ złącza interfejsu optycznego
LC/UPC
Napięcie
3,3 V
Temperatura pracy
0℃~70℃
Kolor
Jasny
Wymiary
60 x 15 x 13 mm
Waga
0,13 kg
Gwarancja
60 miesięcy

Pliki do pobrania

Karta katalogowa TL-SM321A

Pliki do pobrania (5.58MB)

Instrukcja obsługi TL-SM321A

Pliki do pobrania (1.44MB)