TP-Link

Moduł SFP+ TP-Link TL-SM5110-SR 10Gb/s, LC/UPC

97,00 zł
78,86 netto

Typ światłowodu: Wielomodowy, 
Rodzaj transmisji: SFP+, 
Prędkość interfejsu optycznego: 10 Gb/s, 
Zasięg transmisji: 300 m 

Ilość
  Dostępny
Dostawa w ciągu 3 dni roboczych

MODUŁ SFP+ TP-LINK TL-SM5110-SR 10GB/S, LC/UPC

Zastosowanie produktu

TL-SM5110-SR pozwala na zwiększenie odległości transferowych w oparciu o łącze Ethernet 10G. Jest to wielomodowy moduł SFP+, 10GBASE-SR, 850 nm o wysokiej wydajności. Urządzenie obsługuje tryb pełnego dupleksu, połączenia Ethernet 10G na odległość 300 m lub 33 m z użyciem odpowiednio światłowodowych kabli 50/125 µm lub 62,5/125 µm.

Specyfikacja:

Standardy i protokoły: IEEE 802.3ae, TCP/IP, SFF-8472

Długość fali: 850 nm

Zasilanie: 3,3 V

Typ światłowodu: Wielomodowy, 50/125 um lub 62,5/125 um

Maks. długość kabla: 300 m (OM3)

Prędkość transmisji: 10 Gb/s

Typ portów: LC/UPC

Certyfikaty: FCC, CE

DDM: Tak

SFP-MSA: Tak

Hot Swappable: Tak

Środowisko pracy:

  • Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
  • Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
  • Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, bez kondensacji
  • Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, bez kondensacji
Długość fali
850 nm
Typ światłowodu
Wielomodowy, 50/125 um lub 62,5/125 um
Rodzaj transmisji
SFP+
Prędkość interfejsu optycznego
10 Gb/s
Zasięg transmisji
300 m
Typ złącza interfejsu optycznego
LC/UPC
Napięcie
3,3 V
Temperatura pracy
0℃~70℃
Kolor
Jasny
Wymiary
80 x 40 x 12 mm
Waga
0,062 kg
Zawartość opakowania
Instrukcja instalacji
Gwarancja
60 miesięcy

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi TL-SM5110-SR

Pliki do pobrania (290.56KB)

Karta katalogowa TL-SM5110-SR

Pliki do pobrania (2.33MB)