Na tropie technologicznej przyszłości - relacja ze Szczytu Partnerskiego Uniview

Na tropie technologicznej przyszłości - relacja ze Szczytu Partnerskiego Uniview
Art_Uniview_PartnerSummit_1920x400.png

⠀⠀Kiedy mówimy o rozwoju technologii, prężnie rozwijające się rynki azjatyckie stają się niewątpliwym liderem. Dlatego z wielką radością przyjęliśmy zaproszenie do udziału w Szczycie Partnerskim Uniview w Hangzhou w Chinach. 31 października delegacja naszej firmy udała się do jednej z najstarszych cywilizacji na świecie, by z ciekawością obserwować najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technologii i nawiązać wartościowe Partnerstwa. Była to idealna okazja, aby bliżej poznać się nie tylko z pracownikami firmy Uniview, ale też poznać innych dystrybutorów. Łącznie w wydarzeniu wzięło udział ponad 800 uczestników.

Dzień 1 - Starożytne miasto Puyuan

⠀⠀Pierwsze kroki prowadziły nas przez malownicze ulice i zaułki Puyuan. Miasto, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, stanowiło idealne tło dla tej podróży. W zabytkowych wnętrzach dynastii Song zaczęliśmy dostrzegać pierwsze inspiracje.

Art_Uniview_PartnerSummit_1.png

Dzień 2 - Konferencja

⠀⠀Główny dzień Szczytu, pełen prezentacji i spotkań, był prawdziwym pokazem, jak szeroko rozumiany jest postęp technologiczny. Hermit Zhang - Prezes Uniview w swym otwierającym przemówieniu podkreślił misję i wizję firmy. Słuchając, zdaliśmy sobie sprawę, jak ważne są wartości w biznesie, które tworzą jego fundamenty.

⠀⠀Wydarzenie to podkreśliło zaangażowanie Uniview, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania, które odpowiadają na ewoluujące potrzeby branży i jej klientów. Przedstawiono nowe produkty, aktualizację oprogramowania, postęp w technologii inteligentnego domu oraz rozwiązań dla biznesu.

Art_Uniview_PartnerSummit_4.png

Najbardziej zapadły nam w pamięć prezentacje nowych produktów, wśród których każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Joyce Zhou – CCTV Product Director przedstawiła serię kamer MultiView i NVR serii IQ, których premiera zaplanowana jest jeszcze w tym roku. Poznaliśmy również najnowsze aktualizacje oprogramowania Uniview - trio aplikacji mobilnych dostosowanych do różnych ról użytkowników: UNV-Link, UNV-Link-Pro i UBOX.

Niezwykle ważne były także opowieści innych o ich doświadczeniach z Uniview. Historie te udowodniły nam, że prawdziwe Partnerstwo opiera się na wzajemnym zaufaniu i wspólnym dążeniu do sukcesu.

Art_Uniview_PartnerSummit_2.png

Dzień 3 - Serce Uniview

⠀⠀Ostatni dzień był dla nas wyjątkowy. Odwiedziliśmy siedzibę Uniview w Hangzhou. Jest to miejsce, które emanuje kreatywnością, innowacyjnością i zespołowym duchem. Wchodząc do przestrzeni wystawienniczej Uniview, poczuliśmy się jak w technologicznym centrum.

Budynek siedziby z ekologicznym podejściem do zarządzania energią jest dowodem na to, że Uniview to nie tylko technologia, ale także troska o środowisko. Nowa siedziba zajmuje imponujące 30 000 metrów kwadratowych i rozciąga się na 22 piętrach. Charakteryzuje się łatwym dostępem do miejskich ogrodów i łączy nowoczesny wygląd z silnym poczuciem technologii.

Korzyści dla naszej firmy

⠀⠀Udział w Szczycie Partnerskim Uniview był dla nas nie tylko okazją do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi, ale także do nawiązania cennych relacji biznesowych. Wierzymy, że inspiracje, które czerpaliśmy podczas tego wydarzenia, przyczynią się do dalszego rozwoju naszej firmy i pozwolą nam wprowadzić innowacyjne rozwiązania na nasz rynek.

Chiny, ze swoim połączeniem tradycji i nowoczesności, udowodniły, że są prawdziwą potęgą technologiczną. Jesteśmy pewni, że uczestnictwo w takich wydarzeniach, jak Szczyt Partnerski Uniview, otworzy przed nami drzwi do przyszłości.

Art_Uniview_PartnerSummit_3.pngPodziel się tym postem