FortiGate FG-120G - Firewall nowej generacji

FG-120G

FortiGate 120G to niezawodny partner w dziedzinie bezpieczeństwa sieciowego. Jeśli szukasz zaawansowanego firewalla, który łączy wydajność, inteligencję i zintegrowane zarządzanie, FortiGate 120G jest doskonałym wyborem. Oto dlaczego powinieneś go rozważyć: Fortigate-120G

1. Wydajność na Wysokim Poziomie

FortiGate 120G wykorzystuje opatentowane procesory SoC, co pozwala na osiągnięcie niezrównanej wydajności. Przepustowość firewalla wynosi 39 Gbps. To oznacza, że Twoja sieć będzie działać płynnie, nawet w obliczu intensywnego ruchu.

2. Bezpieczeństwo AI/ML

Firewall FortiGate 120G oferuje zaawansowane usługi bezpieczeństwa FortiGuard oparte na sztucznej inteligencji (AI) i uczeniu maszynowym (ML). Dzięki temu Twoja sieć jest chroniona przed najnowszymi zagrożeniami, a ataki są wykrywane i blokowane w czasie rzeczywistym.

3. Konwergencja NGFW i SD-WAN

FortiGate FG-120G to pierwsze rozwiązanie, które łączy funkcje zapory sieciowej następnej generacji (NGFW) z SD-WAN. To idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które potrzebują nie tylko bezpieczeństwa, ale także optymalizacji ruchu sieciowego.

4. Zintegrowane Zarządzanie

FortiGate 120G oferuje centralne zarządzanie zarówno dla funkcji sieciowych, jak i bezpieczeństwa. To ułatwia operacje, automatyzację, analizę i samonaprawę. Nie musisz się martwić o skomplikowane konfiguracje – FortiGate 120G robi to za Ciebie.

5. Zero Trust Network Access (ZTNA)

FortiGate 120G jest zasilany jednym systemem operacyjnym (OS) i oferuje zintegrowane egzekwowanie ZTNA. Kontroluje, weryfikuje i ułatwia dostęp użytkowników do aplikacji, zapewniając spójne i zoptymalizowane doświadczenie użytkownika.

6. FortiOS – Zaawansowany System Operacyjny

FortiGate działa na zaawansowanym systemie operacyjnym FortiOS, który umożliwia konwergencję wydajnej sieci i bezpieczeństwa na całej płaszczyźnie Fortinet Security Fabric. FortiOS zapewnia ochronę w środowiskach hybrydowych, w tym sprzętowych, oprogramowania i usług w chmurze (SASE).