Monitoring wieloobszarowy z OmniView

Omniview
Art_UNV_MultiViewi_1920x400.jpg

⠀⠀Jednym z głównych wyzwań w dziedzinie bezpieczeństwa wideo jest potrzeba monitorowania rozległych obszarów przy ograniczonych zasobach. Konwencjonalne kamery często posiadają ograniczone pole widzenia, co może prowadzić do powstawania martwych punktów w obserwowanym obszarze. Ponadto wdrożenie wielu kamer przy takim projekcie może być kosztowne i czasochłonne.

⠀⠀W tej dziedzinie bezpieczeństwa kamery UNV Omniview posiadają pewne unikalne zalety w porównaniu do standardowych kamer, co czyni je bardziej odpowiednimi do specyficznych potrzeb związanych z bezpieczeństwem.

Dlaczego Omniview?

⠀⠀Kamery UNV Omniview oferują rozwiązanie tych problemów, zapewniając szersze pole widzenia za pomocą pojedynczej instalacji. Eliminuje to martwe punkty i redukuje potrzebę używania wielu kamer, oszczędzając czas i pieniądze, a także poprawiając bezpieczeństwo i efektywność. Kamery Omniview są szczególnie przydatne w środowiskach zewnętrznych, takich jak place, stadiony i parkingi, gdzie kluczowe jest stałe monitorowanie rozległych obszarów. Rozwiązując te problemy, kamery UNV Omniview stają się coraz popularniejszym wyborem dla organizacji i firm poszukujących niezawodnych i efektywnych kamer bezpieczeństwa.

Uniview-1

Zdj. 1 Zalety OmniViewCechy i korzyści Omniview

Uniview-2

Zdj. 2 Przykładowe ujęcia z kamery OmniViewPanoramiczne pole widzenia

Kamery panoramiczne mogą zapewniać szersze pole widzenia, rejestrując obrazy całego obszaru i redukując martwe punkty. Jest to przydatne przy monitorowaniu dużych otwartych przestrzeni lub skomplikowanych scen, takich jak skrzyżowania. Kamery panoramiczne mogą również nagrywać panoramiczne wideo, oferując bardziej kompleksowe zapisy wideo do analizy i dochodzenia. Kamery UNV Omniview mogą zapewniać do 180° FOV z szerokokątnym obiektywem i technologią łączenia wielu obiektywów. Kamera rybie oko może nawet zapewnić 360-stopniowe, panoramiczne obrazy.

Uniview-3

Zdj. 3 Prosta instalacja kamer OmniView od UniviewUproszczona instalacja

Dzięki funkcji ultra-szerokiego kąta panoramicznych kamer, możemy pokryć tę samą dużą scenę mniejszą liczbą kamer panoramicznych, tym samym redukując koszty instalacji i konserwacji.

Uniview-4

Zdj. 4 Przykładowe wykorzystanie inteligentnych funkcji kamer OmniViewInteligentna analityka

Kamery panoramiczne UNV są zintegrowane z inteligentnymi funkcjami analitycznymi, takimi jak Smart Intrusion Prevention, Heat Map, itp. Może to poprawić efektywność utrzymania bezpieczeństwa i zmniejszyć koszty pracy.

Uniview-5

Zdj. 5 Przykładowe ujęcie z kamery OmniViewWysoka rozdzielczość obrazów

Niektóre kamery panoramiczne mogą zapewniać wysokorozdzielcze panoramiczne obrazy, pozwalające użytkownikom monitorować obszary z większym doświetleniem. Wyższa rozdzielczość oznacza jaśniejsze obrazy i więcej szczegółów. Szczególnie w dużych obszarach panoramiczne obrazy mogą zapewnić ogólny widok, podczas gdy szczegóły często dostarczają kluczowych informacji. Wysokorozdzielcza kamera panoramiczna zapewnia, że szczegóły nie zostaną utracone podczas oglądania panoramy.

RUniview-6

Zdj. 6 Przykłady zastosowań kamer OmniView"Uniview-7

Zdj. 7 Kamera tubowa IP z podwójnym obiektywem 4M + 4MP - IPC2K24SE-ADF40KMC-WL-I0


⠀⠀W świecie, gdzie bezpieczeństwo i technologia idą ręka w rękę, wybór odpowiedniego rozwiązania może być decydujący dla skuteczności monitoringu i ochrony. OmniView reprezentuje przyszłość w branży bezpieczeństwa wideo, oferując rozwiązania, które nie tylko odpowiadają na dzisiejsze wyzwania, ale również przewidują potrzeby jutra. Dzięki unikalnemu połączeniu panoramicznego widoku, zaawansowanej analizy i prostoty instalacji, OmniView jest nie tylko wyborem - jest gwarancją spokoju i pewności, że ważne dla Ciebie przestrzenie są monitorowane z najwyższą starannością i precyzją.

Nie pozwól, by ograniczenia tradycyjnych systemów zatrzymały Cię w przeszłości. Wybierz OmniView i zrób krok naprzód w kierunku bezpiecznej, nowoczesnej przyszłości.