• Obecnie brak na stanie
AJAX

Przycisk alarmowy Button-B AJAX Bezprzewodowy, Czarny

196,80 zł brutto 160.00 netto

Klasa szczelności: IP55

Ilość
  Obecnie brak na stanie


PRZYCISK ALARMOWY BUTTON-B AJAX BEZPRZEWODOWY, CZARNY

Opis produktu:

Przycisk Button posiada dwa tryby, pierwszy z nich to tryb napadowy, który po naciśnięciu natychmiast powiadamia agencję ochrony o włamaniu, wycieku gazu lub pożarze. Dodatkowo może poprosić o pomoc medyczną lub powiadomić rodzinę o nagłym pogorszeniu stanu zdrowia za pomocą jednego kliknięcia. W trybie alarmowym urządzenie obsługuje 4 typy alarmów. Definiują one kod zdarzenia wysyłany do firmy monitorującej oraz tekst powiadomienia odbierany przez użytkowników. Gwarantuje to odpowiednią reakcję na alarm. Natomiast w trybie sterowania przycisk Button może zarządzać inteligentnymi urządzeniami, aktywując scenariusze za pomocą jednego lub dwóch kliknięć

Tryb alarmowy:

NAPAD- po naciśnięciu urządzenie natychmiast wzywa patrol agencji ochrony na pomoc i powiadamia wszystkich użytkowników systemu o niebezpieczeństwie.

DZIECI BEZ OPIEKI DOROSŁYCH- nie muszą obawiać się nieproszonych gości czy nachodzących je osób, posiadających złe zamiary. Ajax jednocześnie włącza syrenę oraz powiadamia rodziców i agencję ochrony.

OSOBY STARSZE- zaczepiony na sznurku lub zamontowany przy łóżku osoby, której stan zdrowia wymaga ciągłego monitorowania, pozwoli zwiększyć komfort psychiczny użytkownika i bez większego problemu wezwie pomoc.

POŻAR - button wezwie pomoc kiedy osoba z niego korzystająca zauważy pierwsze iskry, dochodzące spod kabli lub po wyczuciu spalenizny, aby skutecznie zapobiec wybuchowi pożaru.

WYCIEK GAZU- przycisk umożliwia jednoczesne powiadomienie agencji ochrony o wycieku gazu oraz włączenie okapu przy użyciu scenariusza.

Tryb sterowania:

W PRACY- wyłącz światła, oświetlenie witryn czy wystaw i wszystkie pozostałe żarówki jednocześnie przy użyciu przycisku.

W DOMU- możesz wykorzystać go otwierając i zamykając bramę garażową, za pomocą jednego kliknięcia masz możliwość zamknięcia wszystkich okien oraz drzwi, aktywując w nich elektroniczne zamki i opuścić rolety, urządzenie może w szybki sposób oświetlić, przyciemnionym światłem, trasę do łazienki czy sypialni, tym samym wskazując drogę.

Bez fałszywych alarmów

Obudowę Ajax Button zaprojektowano w taki sposób, aby zapobiec fałszywym alarmom, nawet jeśli usiądziesz lub położysz się na urządzeniu. Dodatkowo możesz ustawić Button, aby reagował tylko na dwa kliknięcia lub długie naciśnięcie.

Gwarantowane dostarczenie alarmu

Przycisk alarmowy Ajax komunikuje się z hubem za pomocą protokołu radiowego Jeweller na odległość do 1300 m. Gdy wygeneruje alarm, zobaczysz zielone mrugnięcie. Jeweller szyfruje wszystkie przesłane dane. W przypadku zakłóceń sygnału radiowego system Ajax przełącza częstotliwość radiową i powiadamia ciebie, a także agencję ochrony, o zaistniałej sytuacji.

Bezproblemowa instalacja

Zeskanuj kod QR, używając aplikacji mobilnej Ajax, aby zarejestrować Button. Nie musisz zdejmować obudowy — wystarczy zamocować urządzenie do powierzchni, używając uchwytu. Można je także zawiesić na łańcuszku lub breloku. Button jest gotowy do użycia po kilku minutach.

Dane techniczne:

Klasyfikacja: Adresowany radiowy przycisk alarmowy

Kompatybilność: Współpraca ze wszystkimi hubami Ajax i podwajaczami zasięgu z systemem OS Malevich 2.7.102 i nowszym

Zapobieganie fałszywym alarmom: Tak (w trybie przycisku alarmowego)

Liczba przycisków: 1

Transmisja alarmu: Nie dłużej niż 0,15 sekundy, Aktywny od pierwszego kliknięcia (nie trzeba go wybudzać)

Wybór typu alarmu:

  -Włamanie

  -Pożar

  -Pomoc medyczna

  -Przycisk alarmowy

  -Wyciek gazu

Typ baterii zasilającej: Bateria CR2032, 3 V

Żywotność baterii: Do 5 lat

Dopuszczalna temperatura pracy: Od -10°С do +40°С

Dopuszczalna wilgotność: Do 75%

Stopień ochrony: IP55

Wymiary: 47 × 35 × 13 mm

Waga: 16 g

Protokół radiowy Jeweller

Zasięg komunikacji z hubem — do 1300 m w otwartym terenie

Dwukierunkowy kanał komunikacji

Częstotliwość pracy — 868,0–868,6 MHz

Samoregulacja prądu wyjściowego RF — do 20 mW

Szyfrowanie blokowe oparte na algorytmie AES

Przeskok częstotliwości (FHSS)

Pełny zestaw

Przycisk alarmowy

Zainstalowana bateria CR2032

Taśma dwustronna

Przewodnik

Napięcie zasilania
3 V
Maksymalna wilgotność
75%
Bezprzewodowa praca
Tak
Oczekiwany czas pracy baterii
Do 5 lat
Bateria
CR2032
Materiał
Tworzywo sztuczne
Montaż
Natynkowy
Podświetlenie
Nie
Klasa szczelności
IP55
Temperatura pracy
-10°С ~ +40°С
Kolor
Ciemny
Wymiary
47 × 35 × 13 mm
Waga
0,016 kg
Zawartość opakowania
Przewodnik
Taśma dwustronna
Zainstalowana bateria CR2032
Gwarancja
24 miesiące