• Obecnie brak na stanie
TP-Link

Switch niezarządzalny TP-Link TL-SF1009P, 9-portowy, Desktop, Fast Ethernet, PoE, 15,4 W

299,00 zł brutto 243.09 netto

Ilość portów: 9,
Obsługa PoE: Tak, 
Ilość portów PoE: 8, 
Ilość portów SFP/SFP+: Brak, 
Rodzaj obudowy:  Desktop, 
Typ switcha: Niezarządzalny, 
Architektura sieci: Fast Ethernet, 

Ilość
  Obecnie brak na stanie

SWITCH TP-LINK TL-F1009P 9-cio portowy, 8x POE RJ-45 65 W

Przełącznik typu desktop, 9 portów 10/100 Mb/s, 8 portów PoE

TP-Link TL-SF1009P

Profesjonalny przełącznik stworzony do wielu zastosowań Zgodność ze standardem 802.3af PoE zapewnia możliwość oferowania do 30 W mocy na każdym porcie PoE. 65 W łącznej mocy zasilania PoE przełącznika wyposażonego w 8 portów PoE+ to rozwiązanie idealne m.in. dla systemów monitoringu biur, akademików i małych firm. Urządzenie jest w pełni zgodne z kamerami IP, punktami dostępowymi, telefonami IP, komputerami, drukarkami itd.

Najważniejsze cechy:

9 Portów RJ45 10/100 Mb/s

8 porty PoE+, transfer danych i zasilanie urządzenia przy wykorzystaniu jednego kabla Do 30 W na każdym porcie 65 W łącznej mocy

⭕ Zgodność z urządzeniami w standardzie IEEE 802.3af

⭕ Podłączenie typu Plug and Play, bez potrzeby konfiguracji i skomplikowanej instalacji.

Zasilanie PoE o łącznej mocy 65 W: 8 porty PoE zgodne ze standardami 802.3af, zapewniające łącznie 65 W* mocy zasilania PoE.

⭕ Niezawodne zabezpieczenia: Wiązanie adresów IP, MAC i portów, ACL, Port Security, ochrona przed atakami DoS, Storm Control, DHCP Snooping, 802.1X, uwierzytelnianie poprzez serwer Radius i wiele więcej.

⭕ Do 250 m zasięgu transmisji danych i zasilania w trybie Extend

⭕ Tryb Priority uruchamiany jednym kliknięciem

⭕ Tryb izolacji portów

⭕ Wysoki priorytet dla portów 1-2 w trybie Priority w celu utrzymania wysokiej jakości działania systemów podatnych na zakłócenia

⭕ Wytrzymała metalowa obudowa

Przełącznik stworzony pod kątem systemów monitoringu IP

W trybie Extend zasięg transmisji PoE sięga nawet 250 m, dzięki czemu przełącznik jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku rozmieszczania kamer IP na dużym obszarze.

Prędkość na portach w trybie extend spada do 10 Mb/s. Rzeczywisty dystans transmisji może różnić się od podanej wartości, w zależności od jakości używanych przewodów.

Wysoka wydajność i bezpieczeństwo

Możliwość nadania wyższych priorytetów portom 1–2 za pomocą trybu Priority uruchamianego jednym kliknięciem gwarantuje wysoką jakość aplikacji wrażliwych na opóźnienia, takich jak nagrania wideo.

Tryb izolacji pozwala w łatwy sposób wydzielić ruch na portach 1-8 przeciwdziałając potencjalnym naruszeniom bezpieczeństwa i prywatności.

Zastosowanie:

⭕ Monitoring - Zgodność z kamerami IP

⭕ Telekonferencje - Zgodność z telefonami IP

⭕ Pokrycie siecią Wi-Fi- Zgodność z punktami dostępowymi Omada

⭕ Połączenia przewodowe - Zgodność z komputerami i drukarkami

Zasilanie PoE to wygoda i niższe koszty

Przełącznik TL-SF1009P posiada 8 porty PoE+ zgodne ze standardami 802.af i jest w stanie zapewnić urządzeniom nawet 65 W ogólnej mocy zasilania. Dane i zasilanie przesyłane są za pomocą jednego kabla Ethernet, dlatego znalezienie odpowiedniej lokalizacji dla urządzeń z obsługą PoE, takich jak bezprzewodowe punkty dostępowe, kamery IP czy też telefony IP nie przysparza większych trudności, a koszty prowadzenia małej firmy są znacznie niższe.

Inteligentne zarządzanie zużyciem energii

Gdy całkowity pobór mocy przekracza 65 W, funkcja inteligentnego zarządzania zużyciem energii wyłącza zasilanie portu o najniższym priorytecie, aby zapewnić zasilanie portów o wyższych priorytetach i tym samym chronić urządzenie przed przeciążeniem. Funkcja ta umożliwia także automatyczne wykrywanie wymaganej przez dane urządzenie mocy PoE i chroni urządzenia nieobsługujące PoE przed uszkodzeniem.

Wytrzymała metalowa obudowa

Ochronę dla wrażliwych komponentów przełącznika stanowi wytrzymała obudowa, wykonana z metalu wysokiej jakości. Tak solidne zabezpieczenie gwarantuje wieloletnią i stabilną pracę urządzenia. TL-SF1009P to produkt niezawodny, co potwierdzają liczne testy bazujące na rygorystycznych standardach.

Priorytet dla transmisji obrazu

Możliwość nadania wyższych priorytetów portom 1–2 za pomocą trybu Priority uruchamianego jednym kliknięciem gwarantuje wysoką jakość aplikacji wrażliwych na opóźnienia, takich jak nagrania wideo.

Separacja portów jednym przyciskiem

Tryb izolacji pozwala w łatwy sposób wydzielić ruch na portach 1-8 przeciwdziałając potencjalnym naruszeniom bezpieczeństwa i prywatności.

Ilość Portów
8
Obsługa PoE
Tak
Ilość portów SFP/SFP+
Brak
Rodzaj obudowy
Desktop
Typ switcha
Niezarządzalny L3
Architektura Sieci
Fast Ethernet
Budżet mocy
65 W
Tablica adresów MAC
2 k
Szybkość przekierowań pakietów
1,3392 Mp/s
Ramki Jumbo
2 KB
PoE
802.3af - 15,4 W
Zasilanie
Zasilacz zewnętrzny (na wyjściu: 53,5 V DC/1,31 A)
Przepustowość
1,8 Gb/s
Certyfikat
CE
FCC
RoHS
Obsługiwane standardy
IEEE 802.3af
Temperatura pracy
0℃~40℃
Kolor
Ciemny
Wymiary
171 x 98 x 27 mm
Waga
0,9 kg
Zawartość opakowania
Instrukcja instalacji
Zasilacz
Gwarancja
60 miesięcy