• -25%
TP-Link

Switch niezarządzalny TP-Link TL-SL1218P, 18-portowy, Rack/Desktop, Gigabit Ethernet, PoE, 30 W

908,00 zł
681,00 zł brutto 553.66 netto Zniżka 25%

Ilość portów: 18, 
Obsługa PoE: Tak, 
Ilość portów PoE: 16, 
Ilość portów SFP/SFP+: 1, 
Rodzaj obudowy: Rack/Desktop, 
Typ switcha: Niezarządzalny PoE 

Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie
Zamów do 14:00, wysyłka tego samego dnia!

SWITCH TP-LINK TL-SL1218P 18 PORTOWY, POE

Przełącznik stworzony do wielu zastosowań, 16 portów PoE+ o łącznej mocy 150 W

Zgodność ze standardem 802.3af/at PoE+ zapewnia możliwość oferowania do 30 W mocy na każdym porcie PoE. 150 W łącznej mocy zasilania PoE* przełącznika wyposażonego w 16 gigabitowych portów PoE+ to rozwiązanie idealne m.in. dla systemów monitoringu, biur, akademików i małych firm. Urządzenie jest w pełni zgodne z kamerami IP, punktami dostępowymi, telefonami IP, komputerami, drukarkami, itd.

Przełącznik stworzony pod kątem systemów monitoringu IP do 250 m zasięgu transmisji

W trybie Extend zasięg transmisji PoE sięga nawet 250 m, dzięki czemu przełącznik jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku rozmieszczania kamer IP na dużym obszarze.

Przełącznik stworzony pod kątem systemów monitoringu IP — większa wydajność i lepsza ochrona

W trybie Priority i Isolation działanie systemu monitoringu jest płynniejsze i lepiej chronione.

Szeroki zakres temperatury pracy i efektywne odprowadzanie ciepła

Wytrzymała metalowa obudowa i konstrukcja, która eliminuje problem przegrzewania się urządzenia sprawiają, że przełącznik działa stabilnie w szerokim zakresie temperatur (0 – 50℃).

Plug and Play

Specyfikacja:

Porty:

  • 16 portów RJ45 10/100 Mb/s PoE+
  • 2 porty RJ45 10/100/1000 Mb/s
  • 1 gigabitowy slot combo SFP

Okablowanie sieciowe:

  • 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
  • Kabel EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
  • 100BASE-TX: Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m)
  • Kabel EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
  • 1000BASE-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, 6 lub wyższej (do 100m)
  • Kabel EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
  • 1000BASE-X MMF, SMF

Bezwentylatorowy: Nie, 2 wentylatory

Zabezpieczenia fizyczne: Tak

Zasilanie: 100–240 V AC, 50/60 Hz

Porty PoE+ (RJ45):

  • Zgodność ze standardami 802.3af/at
  • Porty PoE: 1–16
  • Łączna moc zasilania PoE: 150 W

Wymiary: 440 × 180 × 44 mm

Maks. zużycie energii:

  • 12,71 W (220 V/50 Hz, bez podłączonych urządzeń PoE)
  • 172,8 W (220 V/50 Hz, z podłączonymi urządzeniami PoE o mocy 150 W)

Ilość generowanego ciepła:

  • 43,34 BTU/h (bez podłączonych urządzeń PoE)
  • 589,25 BTU/h (z podłączonymi urządzeniami PoE o mocy 150 W)

Wydajność przełączania: 7,2 Gb/s

Szybkość przekierowań pakietów: 5,36 Mp/s

Tablica adresów MAC: 8K

Ramki jumbo: 10 KB

Funkcje zaawansowane:

  • Zgodność z urządzeniami zasilanymi PoE (PD) działającymi w standardzie IEEE 802.3af/at
  • Tryb Extend (do 250 m zasięgu transmisji danych i zasilania PoE)
  • Tryb Priority
  • Tryb Isolation
  • Automatyczne zapamiętywanie i wygaszanie adresów MAC
  • Obsługa kontroli przepustowości IEEE802.3x

Metoda transmisji: Store-And-Forward

Certyfikaty: CE, FCC, RoHS

Środowisko pracy:

  • Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~50℃ (32℉~122℉);
  • Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
  • Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
  • Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca
Ilość Portów
18
Obsługa PoE
Tak
Ilość portów PoE
16
Ilość portów SFP/SFP+
1
Rodzaj obudowy
Rack/Desktop
Typ switcha
Niezarządzalny
Niezarządzalny PoE
Architektura Sieci
Gigabit Ethernet
Budżet mocy
150 W
Tablica adresów MAC
8 K
Szybkość przekierowań pakietów
5,36 Mp/s
Ramki Jumbo
10 KB
PoE
802.3at - 30 W
Zasilanie
100–240 V AC, 50/60 Hz
Temperatura pracy
0℃~50℃
Kolor
Ciemny
Waga
440 x 180 x 44 mm
Zawartość opakowania
Przewód zasilający, instrukcja instalacji, dwa uchwyty montażowe
Gwarancja
60 miesięcy