D-Link

Switch zarządzalny D-Link DGS-1250-52X, 52-portowy, Rack, Gigabit, 4x SFP+

3 300,00 zł brutto 2682.93 netto

Ilość portów: 48, 
Obsługa PoE: Nie, 
Ilość portów SFP/SFP+: 4, 
Rodzaj obudowy: Rack, 
Typ switcha: Zarządzalny, 
Architektura sieci: Gigabit Ethernet, 
Architektura sieci Uplink: 10 Gigabit 

Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie
Zamów do 14:00, wysyłka tego samego dnia!

SWITCH D-LINK DGS-1250-52X

Gigabitowe zarządzalne przełączniki Smart z portami uplink 10G

Przełącznik DGS-1250-52X to przystępne cenowo rozwiązanie, które można wdrożyć jako główny switch w firmach średniej wielkości oraz w dużych korporacjach.

Ich zalety to duża gęstość portów, porty z dużą przepustowością pozwalające uniknąć tzw. wąskich gardeł, przydatny przy większych wdrożeniach, nadmiarowość zmniejszająca czasy przestoju, łatwy w użyciu graficzny interfejs użytkownika, dedykowana konsola oraz pełna kontrola przez CLI.

Łatwiejsze utrzymanie i mniej przestojów.

Wsparcie STP, RSTP oraz MSTP zapewnia nadmiarowe połączenia, zabezpiecza przed pętlami, zwiększa niezawodność sieci oraz minimalizuje czas przestoju dla kluczowych zastosowań. Przełączniki mogą pracować w szerokim zakresie temperatur, od -5 do 50°C. Podwójne obrazy systemu operacyjnego i pliki konfiguracji umożliwiają szybką zmianę wersji oprogramowania oraz konfiguracji w celu zmniejszenia czasu przestoju.

Połączenia 10G

Wszystkie przełączniki DGS‑1250-52X są wyposażone w cztery porty 10G SFP+, co ogranicza powstawanie tzw. wąskich gardeł oraz pozwala na wybór typów nośników. Elastyczne połączenia uplink w obydwu szybkościach 1G/10G umożliwia realizację zadań wymagających przesyłania dużej ilości danych.

Bezpieczeństwo na poziomie portu.

D-Link Safeguard Engine wspiera ochronę przed zalaniem danymi w sieci w wyniku złośliwego ataku. Przełączniki obsługują także IMP-Binding, która umożliwia łatwą kontrolę węzłów w przypadku konfliktu adresów IP, jak też chroni przed atakami typu „ARP spoofing” i „man-in-the-middle”.

Bezpieczeństwo sieci jest wzmocnione dzięki ARP Inspection, DHCP Snooping oraz funkcjom bezpieczeństwa i uwierzytelniania takim, jak uwierzytelnienie na bazie portu 802.1X i ochrona portu dla 64 adresów MAC na każdym porcie. Przełącznik DGS‑1250-52X wspiera także funkcje ochrony sieci takie jak Access Control List oraz DHCP Server Screening, które dopuszczają jedynie prawidłowe adresy IP DHCP Server na określonych portach.

Zarządzanie siecią dopasowane do firmy.

Przełączniki DGS-1250-52X są dostarczane wraz z narzędziem D‑Link Network Assistant (DNA) ułatwiającym wykrywanie wszystkich urządzeń korzystających z protokołu D‑Link Discovery Protocol w tej samej warstwie sieci L2. Są one wyświetlane na ekranie, dzięki czemu jest do nich szybki dostęp. To umożliwia łatwe jednoczesne konfigurowanie oraz wprowadzanie podstawowych ustawień we wszystkich znalezionych urządzeniach wraz ze zmianą hasła i aktualizacją oprogramowania.

Przełącznikami można zarządzać przez graficzny interfejs lub bezpłatne narzędzie D-View 7 wspierające SNMP. Każdy przełącznik jest wyposażony w dedykowany port konsoli oraz pełne CLI1, co daje więcej kontroli, dokładności oraz powtarzalności.

Przełączniki przystosowane do obsługi monitoringu wideo

W trybie monitoringu dostępny jest graficzny interfejs użytkownika zaprojektowany do obsługi monitoringu wizyjnego. Przez interfejs na bieżąco są udostępniane informacje o topologii sieci, realizowany jest szybki dostęp do wszystkich funkcji, a zarządzanie siecią jest łatwe i wygodne.

Layer 3 Lite

Warstwa 3 Lite Obejmuje interfejsy IP, IPv6 Neighbor Discovery (ND), ARP-Snooping Prevention, IGMP oraz MLD Snooping, LLDP and LLDP-MED. Przełączniki z serii DGS‑1250 udostępniają także statyczny routing IPv4/IPv6, co przekłada się na wydajniejsze działanie sieci oraz jest przydatne przy skalowaniu.

QoS

Przełączniki z serii DGS-1250 wspierają 802.11p Quality of Service, który priorytetyzuje dostarczanie danych do urządzeń w oparciu o typ ruchu. Umożliwia też kontrolę przepustowości, co umożliwia zmniejszenie niepożądanego rozgłaszanego ruchu sieciowego. Dodatkowo funkcje Auto-Voice oraz Auto-Surveillance VLAN pozwalają kontrolować ruch głosowy i wideo, który jest automatycznie rozpoznawany i priorytetyzowany.

Specyfikacja:

Rodzaj obudowy: Rack

Wymiary: 440 x 44 x 210 mm

Waga: 3010 g

Architektura portów: Gigabit Ethernet

Zarządzalny: Tak

Prędkość magistrali: 176 Gb/s

Przepustowość: 130.95 Mp/s

Rozmiar tablicy adresów MAC: 32 tys.

Warstwa przełączania: 3

Całkowita ilość portów: 52

Ilość złącz 10/100/1000: 48

Ilość złącz SFP: 4

Ilość Portów
48
Obsługa PoE
Nie
Ilość portów PoE
Nie dotyczy
Ilość portów SFP/SFP+
4
Rodzaj obudowy
Rack
Typ switcha
Zarządzalny
Architektura Sieci
Gigabit Ethernet
Architektura Sieci Uplink
10 Gigabit Ethernet
Tablica adresów MAC
32 K
Szybkość przekierowań pakietów
130,9 Mp/s
Ramki Jumbo
12 KB
Zasilanie
120-230 V AC~50/60 Hz
Temperatura pracy
-5℃~50℃
Kolor
Czarny
Wymiary
440 x 210 x 44 mm
Waga
3,01 kg
Gwarancja
24 miesiące