Szafy Rack wiszące

Szafa wisząca Pulsar RWA964 Szafa wisząca Pulsar RWA964 Szafa wisząca Pulsar RWA964
Pulsar

Szafa wisząca Pulsar RWA964

Rodzaj drzwi: Szklane,
Wysokość: 9U, 
Głębokość: 450 mm,
Szerokość: 500 mm 

  Ostatnie sztuki
535,05 zł
535,05 zł BRUTTO 435.00 zł NETTO
Szafa RACK Pulsar RWA1264... Szafa RACK Pulsar RWA1264... Szafa RACK Pulsar RWA1264...
Pulsar

Szafa RACK Pulsar RWA1264 czarna

Rodzaj drzwi: Szklane, 
Wysokość: 12U, 
Głębokość: 450 mm, 
Szerokość: 600 mm

  Ostatnie sztuki
777,00 zł
777,00 zł BRUTTO 631.71 zł NETTO

Jeśli prowadzisz firmę w dzisiejszych czasach, wiesz, jak ważna jest odpowiednia organizacja sprzętu IT oraz jego ochrona. Właśnie tu z pomocą przychodzą szafy wiszące Rack dostępne w sklepie CSB online. Czy warto zainwestować w takie rozwiązanie?

Dlaczego warto wybrać szafy Rack od CSB?

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz szafki serwerowej o rozmiarze 10 cali czy 19 cali, w ofercie CSB znajdziesz to, czego szukasz. My znamy potrzeby współczesnych firm i staramy się je zaspokoić. Nie jest tajemnicą, że sprzęt IT to inwestycja, która wymaga odpowiedniej ochrony. Szafy Rack od CSB zapewniają taką ochronę, będąc w pełni zgodne z obowiązującymi normami.

Wiszące szafy Rack – więcej niż przechowywanie sprzętu

Wybierając szafy wiszące Rack, inwestujesz nie tylko w miejsce do przechowywania sprzętu, ale przede wszystkim w jego bezpieczeństwo. To także:

  • Estetyka i funkcjonalność: szafy wiszące Rack to połączenie nowoczesnego designu z praktycznością. Dzięki nim Twoje biuro będzie nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne.
  • Optymalizacja przestrzeni: szafki serwerowe wiszące pozwalają na oszczędność miejsca, co w wielu biurach jest kluczowym aspektem przy organizacji przestrzeni.
  • Długoletnia inwestycja: decydując się na szafy Rack z CSB, wybierasz produkt, który posłuży Ci przez wiele lat. Jesteśmy pewni ich jakości i trwałości.

Szafy wiszące Rack w sklepie CSB online – prosty wybór dla wymagających

Współczesne biuro to miejsce, w którym technologia odgrywa kluczową rolę. Dlatego tak ważne jest, by zadbać o odpowiednią ochronę i organizację sprzętu IT. Szafy wiszące Rack dostępne w sklepie CSB online to propozycja dla tych, którzy cenią sobie jakość, funkcjonalność i estetykę.