• Obecnie brak na stanie
Vidos

Zamek szyfrowy VIDOS ZS44-X WI-FI

397,00 zł brutto 322.76 netto

Obsługa: Czytnik + klawiatura, 
Obsługa transponderów: UNIQUE 125kHz, 
Klasa szczelności: IP 65

Ilość
  Obecnie brak na stanie

Zamek szyfrowy WiFi ZS44-X VIDOS

Opis produktu:

Autonomiczny, zewnętrzny zamek szyfrowy ZS44-X marki Vidos wyposażony w wbudowany moduł Wi-Fi, który pozwala na obsługę urządzeniem za pomocą aplikacji mobilnej TUYA. Szyfrator Vidos ZS44-X wyposażony został w trzy terminale dostępu: czytnik zbliżeniowy RFID, czytnik linii papilarnych, klawiaturę szyfrującą.

Czytnik zbliżeniowy RFiD działa na standardzie UNIQUE 125 kHz. Pozwala on na zapisanie 10 000 użytkowników / kart. Wbudowany w ZS44-X czytnik biometryczny charakteryzuje się bardzo szybkim czasem reakcji umożliwia zapamiętanie 600 unikalnych odcisków palców. Identyfikacja następuje poprzez porównanie odcisku palca ze wzorem przechowywanym w pamięci urządzenia. Zamek szyfrowy ZS44-X posiada możliwość podłączenie przycisku wyjściowego.

Kontroler dostępu ZS44-X jest przystosowany do pracy w systemie WIEGAND 26 dzięki czemu nadaje się do wykorzystania jako manipulator w zintegrowanym systemie kontroli dostępu. Model wyposażony w podświetlaną klawiaturę (z możliwością wyłączenia) oraz zmianę koloru. Urządzenie Vidos ZS44-X to urządzenie zewnętrzne, zamknięte w mocnej, metalowej obudowie IP65. Zamek mobilny Vidos to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, ale również wygody.

Dzięki wbudowanemu modułowi WiFi, który pozwala na łączenie z urządzeniem za pośrednictwem aplikacji TUYA zamki szyfrowe ZS44-X i ZS45-X znajdą szerokie zastosowanie. Z powodzeniem można ich używać w domu, firmie, urzędzie, hotelu, wszędzie, gdzie zależy nam na stałym dostępie do zarządzania i programowania kodów dostępu w naszym zamku szyfrowym.

Wynajem mieszkania i domu z każdego miejsca na świecie

Czasowy wynajmem prywatnych mieszkań i domów dla podróżujących służbowo czy wakacyjnie stał się bardzo popularnym dodatkowym źródłem dochodu. Najczęstszym problemem z jakim borykają się jednak osoby czasowo wynajmujące udostępniające taką ofertę za pomocą platform jak Airmbm, Booking czy Hostelworld jest konieczność fizycznej obecność i zostawienia kluczy osobom, których de facto nie znają. Zamki szyfrowe Vidos rozwiązują ten problem. Zamki zarządzać można za pomocą aplikacji mobilnej TUYA. Takie rozwiązanie pozwala na ustawienie czasowego kodu dostępu do domu i mieszkania, który aktywuje się przez przyjazdem gości i dezaktywuje po ich wyjeździe.

W pełni mobilny hotel i hostel

Coraz częściej na świecie spotyka się hotele i hostele, gdzie zamiast standardowego klucza, a nawet karty dostępu, które łatwo zgubić stosuje się zamki szyfrowe z czytnikami zbliżeniowymi. System ten został jeszcze bardziej rozszerzony w dobie wirusa SARS-COV2 kiedy to standardowe recepcje zajęły w pełni mobilne hotele, gdzie właściciel rezerwacjami, dostępami do pokoi zarządza ze swojego domu. Taką możliwość zapewniają zamki szyfrowe Vidos wyposażone w moduł WiFi. Pozwalają ona na ustawienie kilku różnych kodów, ograniczonych czasowo dla wynajmujących, serwisu sprzątającego, serwisu technicznego. Co ważniejsze taki kod można stworzyć na bieżąco, np. w przypadku awarii, którą trzeba szybko usunąć lub jeśli wynajmujący taki kod zapomni.

Koniec z zgubionymi kluczami do domu

Kiedy w jednym domu mieszka więcej domowników bardzo często zdarza się sytuacja, że któryś z nich zapomni lub nawet zgubi klucze. Powoduje to niepotrzebne zdenerwowanie i poczucie utraty bezpieczeństwa. Zamki szyfrowe Vidos pozwalają na utworzenie jednego kodu dostępu i udostępnienie go domownikom. Urządzenie pozwala również na wygenerowanie szybkiego, jednorazowego kodu wejścia jeśli umówiliśmy się z rodziną, przyjaciółmi, a wiemy, że spóźnimy się na spotkanie i nie chcemy żeby musieli czekać na nas przed domem.

Dostęp do firmy i kontrola czasu pracy w jednym urządzeniu

Zamiast montować duże zaawansowane systemy kontroli dostępu wystarczy wdrożyć w swojej firmie zamki szyfrowe z modułem WiFi marki Vidos. Jest to szczególnie praktyczne rozwiązanie w małych firmach, gdzie kadra pracownicza liczy kilka osób. Każdy pracownik otrzymuje własny kod dostępu do firmy, a my za pomocą aplikacji mobilnej w rejestrze zdarzeń mamy możliwość sprawdzić kto, o której godzinie i ile razy odblokowywał dany zamek.

Możliwości zarządzania urządzeniem:

 Programowanie za pomocą klawiatury

Zmiana PIN-u użytkownika

Skasowanie PIN-u użytkownika

Ustawienie czasu zwolnienia blokady

Przywrócenie ustawień domyślnych

Możliwość otwierania z poziomu aplikacji na smartfony

FUNKCJE:

Hermetyczna, metalowa, wandaloodporna obudowa

Wbudowany czytnik kart zbliżeniowych

Wbudowany czytnik linii papilarnych do 600 unikalnych odcisków palców

Standard pracy czytnika – UNIQUE 125 kHZ

Pojemność pamięci: 10 000 kart / kodów

Regulowany czas otwarcia rygla 0 – 300sek.

Obsługuje rygle rewersyjne i zwory elektromagnetyczne ( przekaźnik NO/NC )

Możliwość podłączenia dodatkowego przycisku zwalniania rygla

Wbudowany wewnętrzny system alarmowy chroniący przed nieautoryzowanym użyciem

Podświetlana, dotykowa klawiatura

Zasilanie: 12 V DC

Pobór mocy w trybie pracy: 100mA

Pobór mocy w trybie czuwania: 35mA

Zakres temperatur pracy: -40 st.C / +60st.C

Maksymalne obciążenie styku przekaźnika NO/NC 3A

Zasięg czytnika RFID: ok. 5 cm (zależnie od użytego transpondera)

Klasa szczelności: IP65

Wymiary: 134x47x24 mm

Obsługa
Czytnik + klawiatura
Obsługa transponderów
EM 125 kHz
Zastosowanie
Zewnętrzne
Klasa szczelności
IP65
Wyświetlacz
Brak
Zasięg odczytu
5 cm
Napięcie zasilania
12 V DC
Pobór prądu
100 mA w trybie pracy, 35 mA w trybie czuwania
Tryby pracy
Tryb pracy, tryb czuwania
Temperatura pracy
-40 °C / +60 °C
Kolor
Jasny
Wymiary
134x47x24 mm
Waga
0,45 kg
Gwarancja
36 miesięcy