Zasilacze, UPS, Listwy

Podkategorie

Splitter Poe Pulsar... Splitter Poe Pulsar... Splitter Poe Pulsar...
Pulsar

Splitter Poe Pulsar SP-PoE12 zasilanie i dane

(0/5)
  Ostatnie sztuki
46,00 zł

Transmisja danych: Pary: 1-2, 3-6, 
Transmisja zasilania: Pary: 4-5, 7-8
Uwagi: Przeznaczony do pracy w sieciach 10/100 Mb/s, współpraca z Switchami PoE (standard PoE – IEEE802.3af/at), współpraca z pasywnymi zasilaczami PoE (zasilanie pary 4/5 i 7/8)

Zasilacze, UPS, listwy

Prawidłowa i nieprzerwana praca urządzeń elektrycznych jest niezbędna, aby móc cieszyć się w 100% sprzętem elektrycznym w bezpieczny sposób bez stresu i zmartwień. Taką prace pomogą zapewnić zasilacze, UPS oraz listwy.

Zasilacze, UPS, listwy

Zasilacz

Zasilacze są niezbędnymi urządzeniami zasilającymi inne urządzania, które wymagają konkretnego napięcia sieciowego. Odpowiadają za dostarczenie energii do wszystkich podzespołów w wybranym urządzeniu. Utrzymują stabilne napięcie i podają tyle prądu, ile jest wymagane.

Zasilacze UPS

Zasilacz UPS znany jest także jako zasilacz awaryjny. Jest niezbędnym wyposażeniem urządzeń, które wymagają nieprzerwanego zasilania energią elektryczną. Takiego zasilania wymagają systemy informatyczne, systemy ochrony czy systemy automatyki. Świetnie sprawdzi się podczas przerw w dostawie prądu.

Listwa zasilająca

Zasilające listwy to jedno z podstawowych wyposażeń miejsca pracy. Dzięki nim zwiększa się ilość gniazdek do wykorzystania, co za tym idzie większa ilość urządzeń elektrycznych, będzie mieć dostęp do prądu.

Przetwornica napięcia

Zadaniem przetwornicy napięcia jest dostarczenie energii elektrycznej urządzeniom, których parametry nie pozwalają na bezpośrednie podłączenie do odbiornika. Modyfikuje wartość napięcia i natężenia prądu, aby najlepiej dopasować parametry do wybranego urządzenia.

W naszym sklepie znajdziesz:

● Zasilacze desktopowe 
● Zasilacz wtyczkowe
● Zasilacze buforowe 
● Zasilacze PPOŻ
● Zasilanie PoE 
● Zasilacze UPS
● Przetwornice DC/DC
● Listwy zasilające i przeciwprzepięciowe
● Rozdzielacze i moduły bezpieczników
● Interfejsy do zasilaczy
● Obudowy i uchwyty do zasilaczy
● Zasilacze niebuforowe
● Akcesoria do zasilaczy